Робот-пилосос миючий Xiaomi Dreame L10 Pro Black (Global Version)

Розумний вибір для кожної сім'ї

Роботи-пилососи стали корисними у побуті пристроями, які забезпечують комфорт та кращу підтримку чистоти в будинку.

Dreame Bot L10 Pro – це втілення інновацій. Адже його здатність точно орієнтуватися, виявляти перешкоди та уникати їх, роблять пилосос розумним вибором для кожної сім'ї.

Точна лідарна навігація

Робот-пилосос Dreame Bot L10 Pro використовує LIDAR-навігацію з механізмом сканування двома лазерами, коли він виявляє прилеглі перешкоди, сповільнюється та прибирає в іншому напрямку.

Зокрема, LIDAR-навігація також дозволяє Dreame Bot L10 Pro будувати всеосяжну 3D-карту, забезпечувати зір із кутом сканування 360 градусів, автоматично розпізнавати об'єкти та уникати зіткнень, знижуючи ризик застрягання.

Розумний алгоритм SLAM

Інтелектуальний алгоритм SLAM допомагає роботу-пилососу прокласти коротший маршрут, щоб працювати швидко та ефективно.

Крім того, робот L10 Pro також оснащений здатністю визначати та розділяти кожну кімнату, кожен поверх у вашому будинку. Вам просто потрібно вказати бажану зону прибирання, і робот автоматично перейде до неї та завершить її.

Висока потужність всмоктування, комплексне очищення

Що стосується продуктивності, Dreame L10 Pro використовує безщітковий двигун NIDEC та встановлену спереду роликову щітку для повного очищення від пилу з підлоги та килимів.

Всмоктувальна здатність 4000 Па і збільшена ємність пилозбірника до 570 мл, дозволяють швидко обробляти всі типи сміття на підлозі.

Бруд та сміття також будуть швидко зібрані, волосся домашніх тварин також будуть негайно зібрані у контейнер для пилу.

Система насоса та датчика підтримуватиме один одного в процесі розпилення води з резервуаром ємністю 270 мл, який забезпечує необхідну кількість вологи для вологого прибирання.

Dreame L10 Pro автоматично визначить бруд на поверхні підлоги, а потім розпорошить необхідну кількість води для її очищення, забезпечуючи швидке висихання підлоги.

Велика ємність акумулятора

Потужний акумулятор ємністю 5200 мАг та система керування живленням BMS автоматично регулюють енергоспоживання, щоб допомогти роботу для прибирання підлоги працювати безперервно протягом 60 хвилин.

Dreame L10 Pro також може розрахувати час, необхідний для завершення прибирання, і автоматично підзарядити акумулятор, якщо заряду, що залишився, недостатньо для завершення цього процесу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Робот-пилосос миючий
Бренд: VioMi
Модель: L10 Pro
Номінальна потужність: 46 Вт
Вхід: 100-240 В, 50/60 Гц 0.5 А
Ємність пилозбірника: 570 мл
Ємність резервуару для води: 270 мл
Потужність всмоктування: 4000 Па
Рівень шуму: 65 дБ
Ємність акумулятора: 5200 мАг
Тривалість роботи: 60 хвилин
Тривалість заряджання: 2.5 години
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 Ггц
Розмір: 350 x 350 x 96.8 мм
Вага: 3.7 кг
Колір: Чорний