Робот-пилосос Xiaomi Mi Home (Mijia) G1 Robot Vacuum Mop Essential MJSTG1 (EU)

Сучасні технології, стильний дизайн

Інтелектуальний робот-прибиральник Mijia G1 використовує японський двигун NIDEC, який забезпечує велике всмоктувальне зусилля до 2200 Па, може швидко видаляти частинки пилу різних розмірів.

4 рівня потужності

З пилососом G1, користувачі можуть також налаштувати 4 рівня потужності всмоктування для різних поверхонь. Тихий режим всмоктування може прибрати пил і волосся. Стандартний режим всмоктування дозволяє чистити папір, насіння соняшнику і т.ін. Режим середнього всмоктування підійде для очищення частинок бруду. І, нарешті, режим сильного всмоктування передбачений для видалення металевих частинок, сталевих кульок, підходить для глибокого очищення різних поверхонь.

Вологе прибирання

На додаток до функції пилососа робот Mijia G1 підтримує вологе прибирання. Для цього в ньому передбачена 200 мл ємність для води з захистом від витоку.

Технологія фільтрації

3-рівнева система фільтрації допомагає видалити всі частинки пилу, щоб уникнути вторинного забруднення. Перший фільтр — це нейлоновий фільтр, який швидко фільтрує великі частки пилу. Другий шар фільтра — це бавовняний фільтр, який знову запобігає потраплянню пилу, збільшуючи термін служби фільтра HEPA. І нарешті, фільтр HEPA ефективно фільтрує частки розміром до 3 мікрон.

Розумна навігація

Інтелектуальна навігаційна система з високоточним гіроскопом також використовується для того, щоб робот-пилосос міг переміщатися більш точно.

Він здатний долати перешкоди висотою 17 мм і має вбудований датчик проти падіння.

До 90 хвилин роботи без підзарядки

Робот-пилосос Mijia G1 має ємність батареї до 2500 мАг і може працювати протягом 90 хвилин в стандартному режимі, автоматично повертаючись із зарядним пристроєм, коли батарея розряджається.

Інтелектуальне управління

Робот-пилосос Mijia G1 може управлятися за допомогою розумного додатку Mijia, щоб допомогти користувачам легко управляти пристроєм віддалено. За допомогою мобільного додатку користувачі можуть відстежувати і контролювати роботу пилососа, переглядати дані очищення, площа очищення, час очищення і заряд батареї.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Робот-пилосос
Бренд: MiJia
Модель: MJSTG1
Зв'язок: Wi-Fi iEEE 802.11b/g/n 2.4 ГГц
Робоча напруга: 14.4 В
Тривалість роботи: 90 хвилин (стандартна передача)
Потужність: 25 Вт
Всмоктуюче зусилля: До 2200 Па
Ємність акумулятора: 2500 мАг
Модель адаптера: BLJ24W200120P-CA
Вхідна напруга: 100-240В АС
Вхідний струм: 0.6А MAX
Вихідна напруга: 20 В ⎓
Вихідний струм: 1.2 А
Розмір: 350 х 350 мм