Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Mi Home (Mijia) Robot Vacuum Mop 1C White

Обладнаний багатьма сучасними технологіями

Робот-пилосос Mijia 1C оснащений високошвидкісною навігацією, дозволяє швидко координувати і орієнтуватися в складних просторах.

Mijia 1C застосовує професійні датчики «оптичного зору», імітує алгоритми нейронної мережі та 50 раз в секунду обчислює шлях пересування, швидко відстежує об'єкти і створює більш точні карти.

Крім того, робот-пилосос обладнаний 15 типами датчиків, в тому числі 7 передніми датчиками з сенсорним відстанню 20 см, які швидко адаптуються до навколишнього середовища, визначаючи перешкоди, оберігаючи пилосос від зіткнення та падіння.

4-ядерний чіп CortexTM-A7 і система навігації VSLAM

Пилосос обладнаний 4-ядерним чіпом CortexTM-A7 і двоядерною відеокартою Mali400, з системою VSLAM для більш точного визначення місця розташування в реальному часі.

200 мл резервуар для вологого прибирання

Крім того, робот Mijia 1C оснащений резервуаром для води на 200 мл, автоматично управляє потоком води під час роботи для забезпечення ефективної вологого прибирання.

Компактна конструкція

Mijia 1C має більш тонкий корпус товщиною всього 8.2 см, легко поміщається під ліжком, в нижній частині шаф, диванів, ніж він забезпечує більш ефективну очистку кімнати від пилу, волосся, бруду.

Крім того, роботизована щітка розроблена з дуже товстого волокна товщиною 0.1 мм, що підходить для очищення всіх типів підлог. Фільтр робота ефективно блокує пил розміром до 0.3 мкм, ретельно фільтруючи повітря. При цьому фільтр можна зняти для очищення.

Потужне всмоктування

Mijia 1C оснащений безщітковими двигунами NIDEC Japan, які безперервно забезпечуют високу потужність всмоктування до 2500 Па, що дозволяє швидко видаляти бруд з щілин в підлозі. Пилосос має 4 різні режими всмоктування, які користувачі можуть вільно налаштовувати відповідно до потреб очищення.

Віддалене управління зі смартфона

Робот-пилосос Mijia 1C має можливість інтелектуального підключення додатку. Завдяки цьому користувач може дистанційно управляти роботом, швидко встановлювати графік очищення та оновлювати прошивку, щоб оновити можливості робота.

Автоматична підзарядка акумулятора

З акумулятором ємністю до 2400 мАг, робот-пилосос Mijia підійде для тривалого використання з можливістю очищення площі до 120 м². Крім того, робот-пилосос може автоматично повертатися до док-стації для зарядки акумулятора.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Робот-пилосос
Бренд: MiJia
Модель: 1C
Номінальна напруга: 14.4 В ⎓
Номінальна потужність: 40 Вт
Ємність акумулятора: 2400 мАг
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 ГГц
Розмір: 353 х 350 х 81.5 мм
Вага: 3600 г
Тип: Зарядна база
Вхідна потужність: 100 – 240 В ~ 50/60 Гц, 0.5 А
Вихідна потужність: 19.8 В ⎓ 1A
Розмір: 130 х 126 x 93 мм