Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Viomi Robot Vacuum Cleaner SE

Компактний, гнучкий дизайн

Розумний робот-пилосос Viomi SE має розкішний дизайн з елегантним білим кольором, відповідний для всіх сучасних будинків і квартир.

При досить компактному розмірі всього 350 x 350 x 94.5 мм пристрій може більш гнучко переміщатися, легко очищаючи кожен куточок будинку площею до 200 м².

Крім того, аксесуари робота-пилососа такі, як основна щітка, допоміжна щітка, тканинна насадка і т.ін., можна легко зняти, щоб спростити поточне обслуговування або заміну.

Потужний двигун

Пилосос Viomi SE обладнаний японським безщітковим двигуном Nidec зі швидкістю обертання 15000 об/хв і високою силою всмоктування до 2200 Па, допомагаючи ретельно очищати різні види бруду з підлоги та килимів.

Незважаючи на наявність потужного двигуна, рівень шуму, який випромінює пристрій, досить низький, всього близько 72 дБ.

2 режими миття підлог і всмоктування

Крім потужного всмоктування сміття, пилу, волосся або шерсті домашніх тварин з поверхні підлоги, робот-пилосос Viomi SE також оснащений пристроєм для миття підлог.

Контейнер для пилу та води пристрої розроблений як 2-в-1 і має ємність 200 мл і 300 мл відповідно.

Крім того, ви також можете відрегулювати об'єм розпилення води, коли робот прибирає будинок.

Зокрема, механізм миття підлог імітує ручне прибирання за допомогою S-образного або ялинкового (Y-образного) переміщення, роблячи підлогу чистішою.

Лазерна навігація, швидке і точне картографування

Завдяки використанню інтелектуальної лазерної навігації LDS, робот-пилосос може скласти карту прибирання вашого будинку з винятковою точністю і може зберігати до 5 карт прибирання, застосовних до багатоповерхових будинків або до одного поверху.

Крім цього, він також оснащений процесором Cortex-A7 і алгоритмом динамічної навігації AI, який допомагає пристрою відтворювати карту в реальному часі та встановлювати найбільш оптимальну відстань переміщення, щоб скоротити час очищення та підвищити ефективність прибирання.

Підключення, віддалене управління через додаток

Подібно до багатьох інших інтелектуальних роботів-пилососів на ринку, Viomi SE також має можливість підключатися до Wi-Fi через додаток Mi Home.

Ви можете легко завантажити цю програму з App Store (iOS) або Google Play (Android). Після підключення ви можете вибирати ділянку прибирання або заздалегідь налаштувати час і розклад прибирання для кожної кімнати.

Оснащений 12 всеспрямованими високочутливими датчиками

Пилосос Viomi оснащений 12 високочутливими датчиками різноспрямованої дії. Датчики запобігання зіткнень допоможуть запобігти зіткненню робота з меблями та стінами в домі.

Поряд з цим датчик захисту від падіння допомагає роботу не впасти зі сходів, сходинок дверей і т.ін., а здатність долати перешкоди розміром менше 2 см, допомагає роботу бути більш мобільним під час прибирання будинку.

Велика ємність акумулятора, інтелектуальна автоматична зарядка

Viomi SE має літій-іонний акумулятор з великою ємністю 3200 мАг, що забезпечує час прибирання до 120 хвилин.

Зокрема, якщо акумулятор розрядиться в середині прибирання, робот автоматично повернеться до док-станції, щоб заповнити бракуючий рівень заряду, а потім продовжить роботу з прибирання в раніше неприбранній зоні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Робот-пилосос (з вологим прибиранням)
Бренд: VioMi
Модель: SE
Матеріал: АБС
Ємність акумулятора: 3200 мАг
Номінальна потужність (пилососа): 33 Вт
Тривалість роботи на одному заряді: 90 - 120 хвилин
Тривалість зарядки акумулятора: ~ 180 хвилин
Сила всмоктування: 2200 Па
Робочий діапазон: До 200 м²
Об`єм контейнера для пилу: 200 мл
Об`єм контейнера для води: 300 мл
Максимальна висота порога: 20 мм
Рівень шуму: ~ 72 дБ
Управління: APP додаток
Вага: ~ 4.4 кг
Розмір: Ф350 x 94.5 мм
Колір: Білий