Робот-пилосос Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU

Vacuum-Mop 2 Lite від Xiaomi - це компактний робот-пилосос, якому ви можете довірити обов'язки прибирання та присвятити час цікавішим справам. Пристрій отримав більш удосконалені датчики для побудови карти місцевості та подолання порогів до 2 см. Підтримується як сухе, так і вологе прибирання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Прибирання будинку - простіше простого

Підтримуйте чистоту будинку без особливих зусиль із таким помічником, як робот-пилосос. Модель Vacuum-Mop 2 Lite від Xiaomi має компактний і тонкий корпус, дозволяючи пристрою легко здійснювати прибирання під меблями. Модель підтримує сухе та вологе прибирання.

Vacuum-Mop 2 Lite прибирання під меблями

Точна навігація

Для побудови точних маршрутів прибирання робот-пилосос отримав систему з гіроскопів та RGB-навігацію з камерою. Так пристрій більш точно розпізнає стіни, меблі, предмети на підлозі та перебудовує маршрут, щоб уникнути зіткнення. Робот-пилосос самостійно будує маршрут прибирання, аналізуючи місцевість. Але користувачеві також доступна можливість управління планом прибирання. Завдяки вбудованим сенсорам робот-пилосос може з легкістю долати пороги заввишки до 2 см.

Vacuum-Mop 2 Lite прибирання

Ідеальне прибирання

Двигун пилососу Vacuum-Mop 2 Lite забезпечує потужну силу всмоктування. Спеціальна щітка ретельно збирає забруднення та сміття. Тому можете не сумніватися в якості прибирання. Також особливість моделі – великі резервуари. Наприклад, контейнер для пилу ємністю 450 мл та відсік для рідини на 270 мл. Тому ви можете спокійно доручити прибирання роботу-пилососу та займатися іншими справами.

Vacuum-Mop 2 Lite в роботі

Автоматичний контроль роль заряду

Vacuum-Mop 2 Lite є досить самостійним у плані контролю заряду акумулятора. Коли пристрій фіксує, що рівень заряду батареї низький, він автоматично повертається на базу перезарядження. Тому користувачеві не потрібно постійно моніторити та контролювати цей процес.

Тип: Робот-пилосос
Бренд: Mi
Модель: Vacuum-Mop 2 Lite EU
Тип прибирання: Сухе
Вологе
Обсяг пилозбірника: 0.45 л
Покриття: Дерево
Кахель
Ламінат
Лінолеум
Паркет
Пластик
Плитка
Скло
Ємність акумулятора: 2600 мА·год
Час заряджання: 3 год
Потужність всмоктування: 2200 Па
Подолання перешкод: Пороги до 20 мм
Колір: Білий
Розміри: 8.13 х 35.3 х 35.3 см
Вага: 4.15 кг
Комплектація: Робот-пилосос
Основна щітка
Бічна щітка
Пиловий контейнер
Контейнер для води
Інструкція