Робот-пилосос Xiaomi Dreame D9 PRO

Розумна і точна навігація

Робот-пилосос Dreame D9 Pro оснащений удосконаленою навігаційною системою LiDAR, яка дозволяє пристрою інтелектуально сканувати конкретну місцевість, створювати її карту та планувати маршрут прибирання..

Крім того, робот Dreame D9 Pro також оснащений здатністю визначати та розділяти кожну кімнату, кожен поверх в вашому домі.

Звідси ви можете легко управляти та давати назви кожній кімнаті, наприклад, вітальні, спальні, їдальні і т.ін. Вам просто потрібно вказати бажану зону прибирання, і робот автоматично перейде до неї.

Декілька режимів прибирання

Робот-пилосос Dreame D9 Pro модернізований за допомогою декількох режимів прибирання, в тому числі автоматичне прибирання всіх кімнат, налаштування зон обмеженого доступу, робота в спеціально відведених місцях, зонування робочої зони.

Пилосос рухається чітко за маршрутом і добре запам'ятовує пройдені ділянки.

Потужне всмоктування, комплексна очистка

Розумний пилосос Dreame D9 Pro має потужність всмоктування 4000 Па, що дозволяє прибирати дрібні частинки пилу, навіть коли вони знаходяться в глибоких канавках, цегляних пазах.

Пилосос також має функцію Carpet Boost, яка дозволяє пристрою інтелектуально виявляти килими та автоматично збільшувати потужність, щоб більш ефективно пилососити бруд, прихований у їхніх волокнах.

Вологе прибирання

Dreame D9 Pro обладнаний резервуаром для води на 270 мл з 3 рівнями подачі: менший, середній та більший.

Наповніть ємність для води, можете додати антибактеріальну рідину, щоб пилосос не тільки прибрав пил, сміття і бруд, але і видалив до 99.9% бактерій/вірусів.

Розумна система управління акумулятором

Інтелектуальна система управління батареями BMS, допомагає роботу-пилососу Dreame D9 Pro більш економно витрачати заряд акумулятора і легко розпізнавати рівень заряду.

Вбудований акумулятор ємністю 5200 мАг, може забезпечити безперервну роботу протягом 150 хвилин в приміщенні 200 м².

Після завершення прибирання або розрядки акумулятора робот автоматично повернеться до зарядної станції.

Інтелектуальне управління

Як розумний робот-пилосос, Dreame D9 Pro також інтегрований з можливістю синхронізації App Mi Home.

Користувачі можуть легко дистанційно управляти роботом через смартфон, наприклад, вмикати/вимикати, таймер, контролювати рівень заряду акумулятора, регулювати режим всмоктування та багато інших інтелектуальних функцій.

Також Dreame D9 Pro сумісний із розумним помічником Amazon Alexa, що означає, що ви можете керувати ним за допомогою голосу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Робот-пилосос
Бренд: Dreame
Модель: D9 Pro
Номінальний вхід: 100-240 В, 50/60 Гц 0.5 А
Ємність пилозбірника: 570 мл
Ємність резервуара для води: 270 мл
Ємність акумулятора: 5200 мАг
Потужність: 40 Вт
Потужність всмоктування: 4000 Па
Підключення: Wi-Fi 2.4 ГГц
Розмір: 353 x 350 x 96.8 мм
Вага: 3.5 кг