Розетка універсальна подвійна з USB Xiaomi OPPLE K12 (K128502-H2) Grey

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Представлена лінійка Xiaomi OPPLE К12 та K05 – це чудовий приклад домашніх виробів, що підходять під будь-який інтер'єр. На зміну хитромудрим розеткам і вимикачам приходять мінімалістичні безрамкові пристрої, що не відволікають увагу на себе, а навпаки, що доповнюють і підкреслюють смакові якості свого власника. Кожна представлена в лінійці позиція виготовлена з урахуванням усіх технологічних особливостей та має відповідні сертифікати якості.

Відмінна провідність та безпека використання
Кожна розетка та вимикач з лінійки К12/K05 виконані з олов'яно-фосфористої бронзи. Даний матеріал має швидку провідність струму, довгу швидкість служби і гарантує користувачу безпеку при користуванні приладами.

Міцність матеріалів
Корпуси розеток та вимикачів виконані із міцного полікарбонату, що пройшов усі необхідні випробування на міцність та безпеку. Матеріал стійкий до відкритого вогню та низьких температур, завдяки чому можна бути впевненим як вироби та їх термін експлуатації.

Особливості конструкції
При виробництві всієї лінійки К12/K05 виробник з особливою обережністю підходив не тільки до вибору матеріалів, а й до самої збирання виробу. Адже одне неправильне рішення може вплинути на кінцевий результат. Кожна представлена позиція має якісну збірку і може гарантувати своєму власнику довгі роки служби.

Тип Розетка + USB
Бренд: OPPLE
додаткові характеристики Напруга: 250V ~, Сила струму: 10А, Матеріал контактів: фосфориста бронза, Матеріал монтажної частини: поліамід, Матеріал фронтальної частини: PC
Ширина 86 мм
Колір Сірий
Виробник OPPLE
Країна реєстрації бренду Китай
Довжина 86 мм
Країна-виробник товару Китай
Вид монтажу Прихований
Артикул K128502-H2