Розкладачка Xiaomi Gocamp Dark Green OBS1001 188*65*41 cm

Комфортний відпочинок з розкладним ліжком Gocamp

Складне ліжко Gocamp - це ідеальне ложе на якому ви будете почувати себе комфортно. Досить «багатогранна» конструкція з великою кількістю ніжок і різних кріпильних елементів, забезпечують стійкість розкладачки.

Тканина, що входить в склад цього виробу, має дуже міцну структуру і гарну стійкість до забруднень. Розміри розкладачки Gocamp OBS1002 в розкладеному вигляді: 188 x 65 x 41 см. При цьому вона здатна витримувати навантаження до 150 кг. Після ночівлі, її можна зібрати та компактно розмістити практично в будь-якому куточку кімнати, адже в складеному вигляді її габарити: 103 x 25 x 15 см. Вага самого розкладного ліжка становить всього 7 кг.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Складна ліжко для комфортного відпочинку

Якщо до вас приїхав гість або ви вирішили відправитися на відпочинок, то безперечно варто звернути увагу на міцне складне ліжко Gocamp, на якій ви зможете добре відпочити та прокинутися з зарядом бадьорості.

Розкладачка Gocamp Green OBS1002 крупним планом

Компактні габарити

Навіть відправившись на природу, не завжди зручно та корисно спати в наметі або просто растеленом на землі килимку. Тому в цьому випадку розкладачка Gocamp стане ідеальним варіантом для комфортного відпочинку. Тим більше що її можна розмістити навіть в багажнику авто, її габарити в складеному вигляді: 103 x 25 x 15 см, а важить вона всього 7 кг.

Розкладачка Gocamp Green OBS1002 конструкція

Каркас з авіаційного алюмінію

Каркас розкладачки Gocamp виготовлений з міцного авіаційного алюмінію. Завдяки настільки міцному матеріалу, безлічі ніжок і кріплень, розкладне ліжко здатне витримувати навантаження до 150 кг. Вражає, чи не так?

Розкладачка Gocamp Green OBS1002 узголів'я

Сумка-чохол для зберігання виробу

Для зручності зберігання та перенесення виробу, в комплекті поставки передбачена сумка-чохол, яка збереже виріб від пилу та інших забруднень.

Розкладачка Gocamp Green OBS1002 чохол

Зручне узголів'я

Розкладачка має спеціально піднесене узголів'я, яке імітує собою подушку. Розкладачка обшита м'якою та приємною на дотик поліефірної тканиною, тому навіть без використання подушки, ви будете почувати себе досить комфортно.

Розкладачка Gocamp Green OBS1002 дівчина відпочиває

Тип: Складне ліжко (розкладачка)
Бренд: Gocamp
Модель: OBS1001
Матеріал: Авіаційний алюміній, поліестер, поліетилен
Максимальне навантаження: До 150 кг
Вага виробу: 7 кг
Розмір: 188 x 65 x 41 см