Розпилювач для очей Xiaomi Hi + + спрей 60ml

  • 12 місяців

Наші очі практично завжди знаходяться в напрузі. Від екрану смартфона до екрану комп'ютера і телевізора, очам немає часу відпочивати. В результаті вони переутомляются, падає зір, і багато людей вимушено носять окуляри або лінзи.

SPA процедура, яка розслабляє очі

Розпилювач для очей Hi + із застосуванням спеціального живильного розчину, буде повільно зволожувати шкіру і очні яблука. Така SPA процедура розслабляє очі, а природна втома, може бути значно зменшена.

Розпилення мікрочастинок для зволоження очей

За допомогою високочастотної вібрації, макромолекули живильного розчину можуть бути перетворені в крихітні розпорошені частки розміром 1 ~ 5 мкм. Такий ступінь мікроскопічних становить близько 1/50 розміру нашого волосся.

Розпорошені частки живильного розчину безпосередньо потрапляють в очі, що зменшує контакт з повітрям, що зменшує контакт з повітрям і є безпечними та гігієнічними.

Ефективні компоненти, що забезпечують живильний ефект

Спеціально додані м'які компоненти для захисту очей, такі як чайні поліфеноли, трегалоза і таурин, доповнюють очі необхідними поживними речовинами, охолоджують і зволожують очі, знімають втому очей, рослинна есенція глибоко живить шкіру навколо очей, зменшує зморшки, млявість і т.ін.

Портативний дизайн

Вага цього розпилювача Hi + становить лише 104 г. Він досить компактний, його дуже зручно носити з собою. Тому ви можете провести SPA процедуру для очей в будь-який час і в будь-якому місці.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розпилювач для очей
Бренд: Hi+
Модель: ECP-01
Швидкість розпилення: 0.15 мл / хв ~ 0.90 мл / хв
Ємність резервуара для води: 10 мл
Вихідна напруга: 5В ⎓ 1А
Розмір: 56 x 1.5 x 91 мм
Вага: 104 г
Колір: Білий