Розумна годівниця для домашніх тварин Xiaomi Petoneer (FDW020-M)

З розумною годівницею для домашніх тварин Petoneer FDW020-M, ви зможете краще годувати свого вихованця, надавши йому все необхідне для повноцінного харчування.

Ця автоматична годівниця оснащена камерою 720P, тому ви можете бачити, коли ваш вихованець знаходиться в кімнаті, і управляти розумною годівницею за допомогою смартфона.

Вбудована камера і ємність 3.7 літра

Дана модель розумної годівниці, має власну вбудовану камеру, яка буде бачити, коли ваша домашня тварина наближається, і подає йому їжу, якщо прийшов час його погодувати.

Більш того, Petoneer FDW020-M спроектована так, що ви можете використовувати годівницю протягом тривалого часу з її об'ємом 3.7 літра, приблизно 1.5 кг, що дозволить годувати домашнього улюбленця тривалий час.

Крім того, щоб власник міг краще зрозуміти залишок корму для домашніх тварин, розумна годівниця оснащена двома наборами високоточних датчиків, які активно визначають і оперативно нагадують про поповнення за допомогою індикатора на панелі або АРР.

Кращий контроль

Ви можете управляти розумною годівницею завдяки вбудованому додатку і Wi-Fi-з'єднання, з яким ви можете підключитися найкращим чином і без будь-яких проблем.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна годівниця для домашніх тварин
Бренд: PETONEER
Модель: FDW020-M
Ємність: 3.7 л (близько 1.5 кг)
Спосіб зв'язку: Wi-Fi (2.4 ГГц)
Роздільна здатність відео: 720P
Відстань зв'язку: 30 м
Розмір: 230 x 246 x 352 мм
Вага: 2.2 кг