Розумна годівниця для тварин Xiaomi Furrytail Smart Feeder White

Стильний зовнішній вигляд і практичність

Годівниця дли тварин Xiaomi Furrytail Smart Feeder має модну і універсальну форму. Весь корпус годівниці виглядає дуже рельєфним. Біла кольорова гамма може бути добре інтегрована в ваш будинок. Висота годівниці для тварин 387 мм і ширина 180 мм.

Варто відзначити, що пристрій має потрійну герметичну верхню кришку, щоб створювати всередині певний вакуум. Це дозволить зберегти корм більш свіжим.

Інтелектуальне годування

Після того як ви встановили годівницю для тварин і підключили її до джерела живлення, додайте пристрій в додаток Mijia APP і помістіть всередину корм для кішок/собак.

Поки додаток Mijia APP підключено, вага і зовнішній вигляд домашньої тварини можуть бути ідентифіковані. На підставі ідентифікаційних даних може бути встановлений план годування, автоматичне годування, а також можна регулювати час годування та кількість корму*.

* Розроблений спеціально для кішок і маленьких собак, запас свіжої їжі становить близько 1.8 кг сухого корму, чого достатньо для того, щоб годувати кішку або маленьку собаку (до 40 см у висоту) від 1 до 5-20 днів.

Подача корму вручну. 2 джерела живлення.

У правому верхньому куті верхньої кришки знаходиться кнопка подачі. Вам потрібно всього лише натиснути і утримувати кнопку для ручної подачі сухого корму.

Під основою годівниці для тварин Xiaomi знаходиться батарейний відсік. Для живлення пристрою використовуються 4 батареї ZMi ZI5 (купуються окремо), так що навіть у разі відключення електроенергії, в пристрої передбачене резервне джерело живлення.

Світлодіодні підказки

У правому верхньому куті розумної годівниці для тварин Xiaomi є кілька світлових індикаторів, які можуть дати підказки про те, чи вивантажується їжа, чи щільно закрита верхня кришка і чи достатньо залишилось корму.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна годівниця для тварин
Бренд: Xiaomi
Модель: XWPF01MG
Номінальна потужність: 5.9 Вт
Ємність: 3.6 л
Матеріали: Нержавіюча сталь 304, поліпропілен, HIPS (пластик на основі полістиролу з підвищеною ударною міцністю)
Вхідний параметр: 5.9 В ⎓ 1.0 A
Довжина шнура живлення: 1.5 м
Розмір: 387 х 311 х 180 мм
Вага: 3 кг