Розумна IP- камера Small Square Smart Camera (ZRM4025RT)

Small Square Smart Camera виконана в формі куба та має сенсор 1/2.7 "CMOS. Вона знімає вдень і вночі з роздільною здатністю 1920x1080, має 8-кратний цифровий зум, що дозволяє Вам розглянути найменші деталі в хорошій якості.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Андрей, 25.10.2017
Добрый день, Какую камеру посоветуете, что бы реагировала и на звук и на движение. Обазятельно должно быть ночное видео, так как будет в основном использоваться как видео няня. Спасибо
Адміністрація MIOT.UA 26.10.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, можем посоветовать следующую камеру - https://mi.ua/xiaoyi-smart-camera/ip-k-xiaomi-yi-dome-360-1080r/
Александр, 29.08.2017
Добрый день. Камера в on-line, но при попытке просмотреть видео выдает: "This product is only used in mainland China" ... Что делать?
Всі відгуки

Розумна IP- камера Small Square Smart Camera

IP-камера Xiaomi MiJia Small Square Smart Camera

Кубічна smart камера Small Square Smart Camera має роздільну здатність 1080Р, велику апертуру F2.0 і об'єктив з подвійним фільтром для якісної зйомки вдень, навіть при слабкому освітленні. Плюс інфрачервоний світлодіод, який дозволяє знімати вночі на відстані до 9 метрів.

IP-камера Xiaomi MiJia Small Square Smart Camera знімає вдень та вночі

Побачити на відстані

Завдяки мобільному додатку Mi Home для смартфонів на платформах як Android, так і iOS, та з'єднанню Wi-Fi ви можете подолати відстань і побачити, що відбувається у вас вдома. Безпосередньо під час трансляції ви можете задіяти 8-кратний цифровий зум та розглянути все до дрібниць.

IP-камера Xiaomi MiJia Small Square Smart Camera з 8-кратним зумом

Крім того, завдяки все тому ж мобільному додатку Mi Home, ви можете об'єднати на одному смартфоні зображення з декількох камер і перемикатися між ними.

Широкий кут

Кубічна smart камера Xiaomi MiJia Small Square Smart Camera White має ширококутний об'єктив 110°, який не спотворює зображення, вирівнюючи лінію горизонту.

IP-камера Xiaomi MiJia Small Square Smart Camera 110 градусів огляду

Мікрофон та динамік

Девайс має двосторонню систему аудіо-зв'язку, тому тепер ви можете не лише побачити, а й почути, що відбувається.

IP-камера Xiaomi MiJia Small Square Smart Camera спілкуйтесь із родиною

Вбудована сигналізація

Пристрій оснащений датчиком чадного газу та диму. Крім того, камеру можна синхронізувати з розумною системою сигналізації, тому в разі надзвичайної ситуації, гаджет автоматично активує сигналізацію та відправить вам на смартфон повідомлення про небезпеку.

IP-камера

Хмарне збереження

Ви можете використовувати для запису відео карту microSD до 64 Гб (не йде в комплекті) або використовуйте безпосередній запис в хмарне сховище. Дані шифруються за протоколом HTTPS, найкращим методом захисту даних, щоб забезпечити конфіденційність вашого особистого життя.

На стінах, стелі та навіть на даху

Завдяки своїй кубічній формі, камера може дуже компактно та зручно розміститись у будь-якому, обраному Вами місці. Регульована складна ніжка гаджета оснащена вбудованим магнітом, який дозволяє прикріпити камеру до будь-якої металевої поверхні, під необхідним Вам кутом. Крім того, для того, щоб камера не ковзала по поверхні на яку вона встановлена, конструктори додали чотири гумові накладки на її ніжку.

IP-камера Xiaomi MiJia Small Square Smart Camera можна розмістити у будь-якому місці

Портативний та довговічний пристрій

Камера важить всього 100 грамів, тому ви можете брати її з собою в подорож. Гаджет підтримує виключно дротове з'єднання по USB або Micro USB-кабелю. При цьому, згідно з інформацією виробників, зовнішній акумулятор на 10 000 мАг дозволяє камері працювати до 12 годин без додаткової підзарядки.

IP-камера Xiaomi MiJia Small Square Smart Camera для подорожі

Тип: ІР-камера
Бренд: Mi
Роздільна здатність: 1920x1080
Апертура: F2.0
кут огляду: 110°
Інфрачервоний датчик: 2.850 нм
Потужність ІЧ: 0.5 Вт
Відстань ІЧ: 9 м
Аудіо: Мікрофон та динамік
Бездротовий зв’язок: Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 ГГц
Тип зберігання: Хмарне збереження, карта пам’яті MicroSD (до 64 Гб)
Потужність: 5V/1A
Робоча температура: 0°C - 40°C
Робоча відносна вологість: <90%
Сумісність: Android 4.0, iOS 7.0 та вище
Розмір: 50х50х56 мм
Маса: 100 г
Матеріал корпусу: РС+ABS
Колір: Білий
Додатково: Сенсор диму та чадного газу

Завантаження…

Відгуки користувачів
Андрей, 25.10.2017
Добрый день, Какую камеру посоветуете, что бы реагировала и на звук и на движение. Обазятельно должно быть ночное видео, так как будет в основном использоваться как видео няня. Спасибо
Адміністрація MIOT.UA 26.10.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, можем посоветовать следующую камеру - https://mi.ua/xiaoyi-smart-camera/ip-k-xiaomi-yi-dome-360-1080r/
Александр, 29.08.2017
Добрый день. Камера в on-line, но при попытке просмотреть видео выдает: "This product is only used in mainland China" ... Что делать?
Адміністрація Mi.UA, 30.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, в таком случае, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Александр, 30.08.2017
Подключено изначально и все равно не работает.
Адміністрація Mi.UA, 30.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, в настройках аккаунта приложения Mi Home на телефоне, измените регион на "China mainland" (Китай).
Константин, 08.05.2017
Мое почтение! Камера перестала подключаться, вернее она в on-line, но при попытке просмотреть видео выдает: "This product is only used in mainland China" ... Что делать?
Адміністрація Mi.UA, 09.05.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Константин, сменить физическое месторасположение в настройках Mi account на "Mainland China".
Константин, 12.05.2017
Не помогает... :-( Кстати МАС адрес начиниается на 34, и с ними у многих возникли проблемы сейчас... с 28 все нормально...
Дмитрий, 20.05.2017
И что тогда делать если после обновления камера не работает? И если месторасположение стоит "Mainland China" и всё равно не работает? Получается камера не работоспособна.
Адміністрація Mi.UA, 22.05.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, если камера совсем не включается, обратитесь к специалистам нашего сервисного центра Xiaomi в Украине. Контакты: +38 (044) 503-35-81 сайт: SERVICE.XIAOMI.UA e-mail: [email protected]
Дмитрий, 14.03.2017
Камера реагирует на движение? Есть пуш уведомления о появлении движения в поле зрения камеры, и если да то на какую дальность она реагирует на движение?
Адміністрація Mi.UA, 16.03.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, нет, данная модель датчиком движения не оборудована. Однако ее можно использовать в паре с системой умного дома Mi.
Ігор , 14.03.2017
Доброго дня, уточніть, будь ласка, камера працює весь час в режимі онлайн, чи вона обладнана датчиком руху? різні статті наводять різну інформацію, в деяких вказано що акумулятор відсутній, деякі в свою чергу вказують, що акумулятора вистачає на 12 годин роботи. якій інформації довіряти? дякую.
Адміністрація Mi.UA, 14.03.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ігор, вбудований акумулятор в даній моделі відсутній. В описі мається на увазі до 12 годин роботи від зовнішнього аккумулятора. Датчик руху в камері відсутній.
Дмитрий, 14.03.2017
Уточните когда появится возможность заказать со склада в Китае?
Адміністрація Mi.UA, 14.03.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, на данный момент камера отсутствует на складе в Китае. Однако, есть возможность приобрести с нашего магазина в Киеве.
Додати коментар