Розумна IP-камера Xiaomi AI Smart Camera Explocation Edition MJSXJ07CM

Підвищена здатність розпізнавання

Розумна IP-камера AI MJSXJ07CM використовує високопродуктивні інтелектуальні мікросхеми AI зі збільшеною обчислювальною потужністю 4Т*.

*Обчислювальна потужність AI 4 трильйони раз в секунду, точна ідентифікація IP, оцінка та інтелектуальна захист.

Розпізнавання обличь AI

На основі технології розпізнавання обличь Xiaomi, інформацію можна записати, зробивши фотографії або вибравши фотографії з відео, а також можна помітити таку ідентифікаційну інформацію.

Наступного разу, коли хтось відвідає, ви можете легко відрізняти знайомих і незнайомців за допомогою push-повідомлень на смартфоні.

Виявлення домашніх тварин AI

Mi AI camera MJSXJ07CM має нову функцію виявлення домашніх тварин. Відео не потрібно завантажувати в хмару для розпізнавання. Коли камера виявляє домашню тварину на екрані, вона автоматично знімає і відправляє коротке відео на смартфон*.

* Реальний ефект виявлення може відрізнятися в залежності від реальних умов.

Камера, яка автоматично створює ваш сімейний відеоблог

Розумна камера Mi AI MJSXJ07CM кожен день може відображати для вас найяскравіші відео і автоматично синтезує відеоколекції за участю членів сім'ї або милих домашніх тварин. Натисніть на щоденну історію, щоб вести сімейний відеоблог.

Панорамний огляд на 360°

IP-камера має двомоторну конструкцію панорамування та нахилу з горизонтальним кутом огляду 360° і вертикальним кутом огляду 118°.

Покращена якість зйомки

Смарт-камера з 3 МП і роздільною здатністю 2304x1296, забезпечить реалістичність зйомки кожного кадру з відмінною деталізацією*.

* Стандартна чіткість HD: 1920 x 1080 = 1080p (2 мільйони пікселів); підвищена роздільна здатність: 2304 x 1296 = 1296p (3 мільйони пікселів)

Об'єктив F1.4 6P з великою апертурою

Об'єктив з великою діафрагмою F1.4 істотно збільшує кількість потрапляючого світла, захоплюючи деталі картинки навіть в погано освітленому приміщенні.

Модернізований об'єктив цієї камери ефективно знижує швидкість втрати світла, що забезпечує відмінну відеозйомку з чітким і яскравим зображенням.

Покращене інфрачервоне нічне бачення

Вбудовані ІЧ-світлодіоди з довжиною хвилі 940 нм і завдяки високочутливому датчику зображення, представляють кольорові зображення в умовах низької освітленості.

Подвійні мікрофони з шумозаглушенням

Mi AI MJSXJ07CM підтримує двосторонні голосові виклики, що стало можливим завдяки використанню інтегрованих подвійних мікрофонів з шумозаглушенням для придушення луни від динаміка та поліпшення якості звуку.

Многоекранний перегляд

Смарт-камера підтримує віддалений перегляд на смартфонах/планшетах/динаміках з сенсорним екраном Xiaoai/телевізорах Mi TV, і ви можете переглядати всі, що відбувається у вашому будинку, в будь-який час і в будь-якому місці.

Дводіапазонний з'єднання Wi-Fi

Підтримка дводіапазонного з'єднання Wi-Fi 2.4 ГГц / 5 ГГц і Bluetooth, сприяє зменшенню перешкод сигналу, збільшення швидкості передачі даних, підвищення стабільності підключення.

Економте місце для зберігання

Технологія кодування відео H.265 забезпечує більш плавний перегляд в тих же мережевих умовах, економить смугу пропускання і забезпечує чіткі та якісні зображення.

При тих же пікселях і швидкості передачі даних об'єм зберігання відео з кодуванням H.265 становить 50% від традиційного H.264, що дозволяє заощадити близько половини дискового простору.

Перевернута установка камери

Коли камера встановлена ​​в перевернутому положенні, ви можете повернути екран в налаштуваннях камери і дивитися на нього в звичайному режимі.

Кілька способів зберігання інформації

В Mi AI MJSXJ07CM передбачена підтримка локального зберігання даних за допомогою MicroSD (до 256 ГБ) і хмарного сховища.

Підтримує пристрої зберігання NAS (наприклад, маршрутизатори Xiaomi з функціями зберігання та інші мережеві пристрої зберігання), відеофайли копіюються на пристрій NAS через SD-карту, а час резервного копіювання можна налаштувати.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна IP-камера
Бренд: Mi
Модель: MJSXJ07CM
Ширококутний об'єктив: 110°
Роздільна здатність: 1296p
Споживана потужність: 5 В ⎓ 2 А
Кодування відео: H.265
Підтримка системи: Android 7.0 або iOS 11.0 і вище
Функція зберігання: MiscroSD (максимальна підтримка 256 ГБ)
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 ГГц / 5 ГГц, Bluetooth 4.2
Робоча температура: -10 °С ~ 50 °С
Розмір: 137 х 80 х 80 мм
Вага: 427 г