Розумна IP-камера Xiaomi Aqara Hub G3 2K HomeKit (ZNSXJ13LM)

Інтелектуальне розпізнавання обличчя та жестів

Завдяки потужному нейронному процесору G3 розпізнає обличчя та жести. Наприклад, ви покажете в об'єктив «OK» і запуститься автоматизація. Увімкнеться кондиціонер або світло. Також, розпізнавши обличчя, пристрій може увімкнути унікальну автоматизацію саме для вас.

  • Унікальний пристрій: центр розумного будинку, камера відеоспостереження та інфрачервоний пульт
  • Розпізнає жести та обличчя та запускає автоматизації
  • Керує кондиціонерами та іншою побутовою технікою
  • Підтримує підключення до 128 пристроїв Aqara за протоколом ZigBee 3.0
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Управління побутовою технікою

У камеру вбудований ІЧ-порт, як і Hub M2. Ви зможете зробити розумними всі пристрої, що керуються з ІЧ-пульта управління. Наприклад, кондиціонери, аудіосистеми, телевізори та ін. Більш того, всі ІЧ-автоматизації локальні та працюватимуть навіть без підключення до інтернету.

Кут огляду 360°

У G3 ширококутний об'єктив 110° та мотори панорамування та нахилу. Також камера підтримує автоматичний поворот за людиною, що увійшла, і домашніми тваринами.

Роздільна здатність 2K

Camera Hub G3 використовує роздільну здатність 2304 x 1296 пікселів. Ви отримуєте гарне зображення з більшою деталізацією.

Розумна IP-камера Xiaomi Aqara Hub G3 2K HomeKit (ZNSXJ13LM) поворотна конструкція

Конфіденційність

Ваша приватність буде захищена завдяки спеціальній шторці. Її закриття зручно відстежити, адже на ній намальовані милі сплячі очі. Більше того, камера може зупинити запис, якщо розпізнає когось із членів сім'ї

Встановлення

Камера підключається через порт Type-C. Роз'єм забезпечує виведення відео високої чіткості з малою затримкою протоколу UVC. Камеру можна просто поставити або встановити на штатив із різьбленням 1/4 дюйма.

Відеодзвінок

Натисніть та утримуйте кнопку на корпусі камери. На смартфон прийде повідомлення про відео. Функцію можна використовувати для зв'язку із родичами або у разі надзвичайної ситуації.

Wi-Fi 2.4/5 ГГц

Не турбуйтеся про сумісність типів мережі. Camera Hub G3 підтримує обидві найпопулярніші частоти Wi-Fi.

Розумна IP-камера Xiaomi Aqara Hub G3 2K HomeKit (ZNSXJ13LM) розпізнавання обличчя

Протокол ZigBee 3.0

Підключіть до 128 пристроїв Aqara датчиків та контролерів. І насолоджуйтесь домашніми автоматизаціями, дистанційним керуванням та підтримкою сторонніх екосистем.

Всебічна сумісність

Підтримує HomeKit Secure Video, Amazon Alexa та Google Home (включаючи потокову передачу на інтелектуальні дисплеї), а також забезпечує підтримку сумісних дочірніх пристроїв HomeKit, Alexa, Google Assistant та ін.

* Ця функція може бути недоступною або частково доступною у сторонніх інтеграціях, таких як HomeKit Secure Video.

** У режимі HomeKit Secure Video камера записує у форматі Full HD 1080p, через поточні обмеження технології HomeKit.

Автоматизації

Управління освітленням, телевізором, кондиціонером та іншими приладами, а також цілодобова охорона. Camera Hub G3 з'єднає всі ваші датчики, контролери та ІЧ-пристрої Aqara для управління ними через автоматизацію розумного будинку. У той же час буде охороняти безпеку, увімкнувши сирену та повідомивши вас у випадку, якщо невідома людина проникне до вашої оселі або якийсь із ваших датчиків спрацює, поки вас немає. Всі ці інциденти будуть записані локально або в хмарне сховище.

Розпізнавання облич та жестів. Коли ви повернетеся додому, камера розпізнає обличчя. Задасть температуру на кондиціонері відповідно до ваших уподобань. Зупинить систему безпеки. Перейде в режим розпізнавання жестів, щоб ви могли запускати автоматизацію, використовуючи будь-який із попередньо налаштованих жестів.

Розширена хронологія подій та повідомлення. Налаштуйте положення датчиків Aqara в програмі Aqara Home. Коли Ви будете не вдома, G3 записуватиме всі дані з датчиків і повідомлятиме вас. Більше того, всі ці події можуть бути автоматично відзначені на часовій шкалі відео.

Розумна IP-камера Xiaomi Aqara Hub G3 2K HomeKit (ZNSXJ13LM) підключення до різних пристроїв

Тип: Бездротові
Бренд: Aqara
Сумісність: Apple HomeKit. Amazon Alexa, Google Home
Додаткові характеристики: Вбудований концентратор Zigbee 3.0, двох діапазонний Wi-Fi 2.4/5 ГГц, інфрачервоний контролер, світлодіодний індикатор стану на корпусі
Розмір: 123.4 х 85.1 х 67.8 мм
Матеріал корпусу: Пластик
Колір: Білий
Інтерфейси: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/a/ac (2,4/5 ГГц), ІЧ
Кут огляду: По горизонталі 110° (360° з урахуванням повороту)
Роздільна здатність та частота запису: 2304x1296p (2K)
Мікрофон: Є
Слот для карток пам'яті: MicroSD
Можливість використання на вулиці: Ні
Формат відео: H.264
Комплектація: Камера хаб, кабель USB, блок живлення
Діапазон робочих температур: 10 ~ 40 °C
Вид: Корпусні
Артикул: ZNSXJ13LM
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати