Розумна лампа для стерилізації Xiaomi FIVE (YSXDD001YS)

У міру того, як нові віруси стали проявляти ознаки передачі від людини до людини, багато людей, крім того, що носили маски при виході з будинку, також стали приділяти більше уваги особистій гігієні.

Ультрафіолетова стерилізація будинку з ефективністю до 99.99%

Стерилізаційна лампа FIVE (YSXDD001YS) використовує ультрафіолетову технологію для дезінфекції та стерилізації будинку, а також включає в себе функції виявлення людини та налаштування захисту від дітей. Щоб уникнути надмірного поглинання користувачем через тривалого впливу ультрафіолетових променів, що впливають на здоров'я.

У порівнянні з традиційною стерилізацією люмінесцентними лампами рівень стерилізації побутової інтелектуальної ультрафіолетової стерилізаційної лампи складає 99.99%.

Звукове нагадування

Розумна ультрафіолетова лампа може навіть видавати звук під час стерилізації, щоб нагадати користувачеві про необхідність покинути відповідний діапазон для захисту його здоров'я.

Використовуються ультрафіолетові лампи Philips

У FIVE (YSXDD001YS) використовуються ультрафіолетові лампи Philips потужністю 32 Вт. Ртуть та інші токсичні речовини, що містяться в ній, становлять лише одну десяту частину побутового ртутного градусника, що зроблено для безпеки користувача.

Віддалене управління зі смартфона

Для віддаленої активації стерилізаційної лампи FIVE, ви можете скористатися мобільним додатком Mijia. З його допомогою ви зможете дистанційно управляти перемиканням ультрафіолетової лампи та іншими функціями зі свого смартфона.

Зверніть увагу!

  1. Ультрафіолетові промені, що випромінюються пристроєм, мають певний ступінь шкоди для шкіри людини і очей, тому не можна бути присутнім після включення бактерицидної лампи та не можна дивитися прямо на джерело світла.
  2. Тривале натискання перемикача, дозволить розблокувати лампу (блокування передбачено для захисту дітей), а коротке натискання ще раз, запустить програму включення освітлення. Після завершення часу зворотного відліку (близько 30 с) загоряється лампа дезінфекції. Робочий час зручно встановлювати в Mijia АРР.
  3. Датчик людського тіла бактерицидної лампи автоматично відключить дезінфекцію, коли визначить наближення людини.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна лампа для стерилізації
Бренд: FIVE
Модель: YSXDD001YS
Номінальний вхід: 220 В ~ 50 Гц
Номінальна потужність: 32 Вт
Застосовна площа: 10 м² ~ 30 м²
Термін служби лампи: Більше 9000 годин
Підтримувані ОС: Android 4.4 або iOS 9.0
Розмір: 245 x 120 x 120 мм