Розумна мікрохвильова піч Xiaomi Mi Smart Microwave Oven (MWBLXE1ACM)

Управління через APP-додаток

Мікрохвильова піч Mijia також має вбудований модуль Wi-Fi. Отримавши доступ до додатка Mijia, ви можете дистанційно керувати голосом через інтелектуальні пристрої, такі як смартфони і AI-динаміки Xiaomi, запитувати решту часу нагріву та віддалено активувати блокування від дітей.

Крім того, в додаток Mijia Smart App вбудовано 11 обраних рецептів для приготування страв в один клік.

Містка мікрохвильовка з 26 режимами управління

Внутрішня ємність мікрохвильової печі становить близько 20 літрів. Будь то велика миска або довге блюдо з риби, її можна легко розмістити всередині та приготувати смакоту.

Мікрохвильова піч Mijia використовує багатофункціональну електронну ручку, яка проста по конструкції і з її допомогою можна вибрати до 26 режимів, в тому числі, рівень та тривалість нагрівання.

Швидка розігрів за 1 хвилину

Мікрохвильова піч Mijia потужністю 700 Вт забезпечує рівномірний нагрів їжі, а використання режиму швидкого розігріву, дозволить нагріти їжу всього за 60-секунд.

Магнетрони Toshiba

Мікрохвильова піч Mijia оснащена імпортними магнетронами Toshiba, які мають чудові можливості мікрохвильового випромінювання та визнані одними з кращих в галузі.

Захист від «просочування» мікрохвиль назовні

Чотиришарові двері з загартованого скла, захисний вимикач з потрійним замком, нова сітчаста конструкція ефективно запобігають витіку мікрохвиль.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна мікрохвильова піч
Бренд: Mi
Модель: MWBLXE1ACM
Номінальна споживана потужність: 1150 Вт
Вихідна потужність: 700 Вт
Номінальна частота: 2450 МГц
Напруга / номінальна частота: 220 В ~ / 50 Гц
ККД: 52%
Рейтинг енергоефективності: 3
Розмір: 447 x 347 x 281 мм
Вага: 10.8 кг