Розумна мультиварка Xiaomi Mi Home (Mijia) Induction Heating rice cooker 2 4L

З кожним новим приготуванням їжі нам хочеться створити свій майстерний шедевр, подібно талановитому художнику, що малює яскравими фарбами на полотні із захопленням і натхненням. Ми, звичайно ж, хочемо досягти ідеальних результатів! І в цьому нам допоможе ефективний «помічник» - розумна рисоварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 4L. Якими ж «здібностями» володіє наш новий незамінний помічник?

 • • Технологія електромагнітного (індукційного) нагріву
 • • Функція приготування їжі на пару
 • • Система автоматичного збереження тепла
 • • Більше 3000 рецептів приготування рису
 • • Більше 200 рецептів приготування різноманітних страв
 • • Ємність з антипригарним покриттям
 • • Дистанційне керування за допомогою смартфону
 • Об'єм - 4 л
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розумна мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 4L

Кулінарні шедеври розумної мультиварки

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2

З кожним новим приготуванням їжі нам хочеться створити свій майстерний шедевр, подібно талановитому художнику, що малює яскравими фарбами на полотні із захопленням і натхненням. Ми, звичайно ж, хочемо досягти ідеальних результатів! І в цьому нам допоможе ефективний «помічник» - мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 4L. Якими ж «здібностями» володіє наш новий незамінний помічник?

• функція непрямого нагріву, що дозволяє готувати різні гарячі страви
• регуляція ступеня готовності страви в залежності від Ваших смакових вподобань
• контроль режиму вогню, який є необхідним при приготуванні наваристих супів і різноманітних страв із яєць
• режим автоматичної передачі інформації про перебіг процесу приготування їжі на Ваш смартфон і система нагадувань про необхідність додавання інгредієнтів і спецій

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 приготовление блюд

Не відмовляйте собі в задоволенні потішити улюблених людей смачною ароматною стравою, приготовленою з мультиваркою Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 4L.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 общий вид

2 в 1 - рисоварка в мультиварці

Рис має свої специфічні особливості, що відрізняють кожен сорт рису один від іншого. Якщо Ви думаєте, що до кожного сорту можна застосувати традиційний спосіб готування, то Ви ... маєте рацію, але наполовину. Справа в тому, що такий підхід не є 100% правильним, адже в результаті готова страва може не відповідати Вашим очікуванням.

Щоб Ваше блюдо вийшло максимально смачним, ми, провівши численні дослідження та тестування, зібрали для Вас більше 3000 рецептів і способів приготування рису. Щоб підібрати найбільш правильний режим приготування для різних сортів рису, що мають різний розмір і довжину зернятка, відскануйте штрихкод на упаковці з рисом за допомогою мобільного додатку.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 рецепты приготовления

Автоматичний вибір режимів приготування рису

Тепер Ви можете обрати ступінь готовності зерен рису відповідно до Ваших уподобань. М'який або розсипчастий рис - справа Вашого вибору. Технологія контролю смаку завжди стоїть на захисті Ваших кулінарних здібностей!

 • більше 3000 способів приготування
 • варіативність ступенів готовності страви
 • управління через смартфон

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 функции

Дистанційне керування зі смартфону

Керуйте мультиваркою Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2, знаходячись далеко від дому! Приготуйте смачну вечерю родині, затримуючись на роботі! Підключіть мультиварку до Wi- Fi, запустіть режим варіння перед поверненням додому, і дистанційно контролюйте процес готування. Повернувшись додому, Ви з порогу відчуєте запах ароматної ситної страви, яка збережеться теплою протягом доби завдяки функції автоматичної підтримки тепла у мультиварці.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 управление со смартфона

Режими і способи приготування страв

Функція електромагнітного непрямого нагріву - рівномірне приготування їжі на пару до повної готовності.

Бажаєте приготувати соковиту і апетитну яловичину? Мультиварка дозволяє це зробити без особливих зусиль. Безконтактний нагрів чаші відбувається рівномірно. Завдяки великій потужності вогню сира клітковина яловичини поступово розм'якшується, термоізоляційна панель у верхній частині мультиварки грає в цьому процесі не останню роль. Таким чином, яловичина всередині ємності піддається термообробці в 360°, в результаті чого страва виходить рівномірно приготовленою і відрізняється своїми відмінними смаковими якостями.

Режим двосторонньої термічної варіння

Приготування поживних ароматних супів

Для успішного приготування смачного супу нам необхідні рівномірне приготування і однорідна термообробка усіх складових зі збереженням їх поживних властивостей. Це можливо завдяки конвекції і змінному обертанню ємності в процесі варіння. Ваш суп вийде дивовижно смачним і корисним!

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 термообработка

Режим термостату

«Правильно обраний режим вогню - запорука секрету успішного приготування варених яєць»

Після витікання зі шкарлупи, яйце є прозорою гелеподібною речовиною з гелеобразном тілом яєчного жовтка. Покритий тонким шаром яєчного білка, жовток схожий на вишукану перлину. Функція термостату мультиварки створює умови для успішного приготування варених яєць різними способами.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 приготовление яиц

Товщина внутрішніх стінок ємності

Створіть успішний тандем рису і морепродуктів!

Для початку Вам слід пропарити різні морепродукти протягом 5 хвилин, а потім на повільному вогні приготувати рисову кашу. Після додайте морепродукти в рис і тримайте страву на повільному вогні ще 10 хвилин.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 стенки емкости

Ємність для приготування їжі оснащена антипригарним покриттям відомої на ринку японської компанії Daikin Indastries, а товщина внутрішньої ємності в 3 мм дозволяє різного роду морепродуктам щільно огортати рисову кашу, не залишаючись на стінках ємності.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 антипригарное покрытие

Меню-додатки популярних страв

Кожен сезон року гарний тим, що наш раціон змінюється і залишається різноманітним. Для якісного приготування продуктів відповідно до поточної пори року використовуйте сезонні додатки нашої мультиварки Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 приложение

Приготуйте рис з імбирем або морепродуктами, самгетхан (суп з курчатка, фаршированого рису і корінням женьшеня) або потіште себе апетитними крабами! Використовуйте сезонні додатки мультиварки, яка щиро подбає про Вашу родину та друзів! Додатки підкажуть, що краще приготувати і яким чином. Не гайте час на пошук відповідей, вони вже готові у додатка.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 сезонные блюда

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 равномерная термообработка

Автоматичні нагадування в процесі варіння

«Додай кілька ложок столового вина і страва з яловичини буде ніжною, соковитою і ароматною». Для того, щоб спростити процес готування, в програму-алгоритм було вбудовано меню-додаток, за допомогою якого відбувається не лише автоматичне регулювання потужності вогню, але й діють нагадування на смартфон про додавання необхідніх спецій, інгредієнтів, води і т.д.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 напоминание в смартфоне

Інтерактивна платформа для гурманів

Ми любимо людей і поважаємо їх прагнення стати кращими в приготуванні смачної і корисної їжі. Тому для них ми створили інтерактивну платформу в режимі онлайн. Спілкуйтеся, обмінюйтеся досвідом, завантажуйте і використовуйте нові кулінарні рецепти. Удосконалюйтеся разом з мультиваркою Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2.

Платформа автоматично активується через відповідну програму мультиварки.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 платформа

LED-панель

Світлодіодна інтерактивна панель з сенсорним дисплеєм забезпечує своєчасне відображення сигналів і інтерфейс між Вами і пристроєм. Завершення приготування їжі супроводжується звуковим сигналом, що нагадує звук ранкового будильника, відрізняючись при цьому простотою, м'якістю і природністю.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 светодиодная панель

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 вид сверху на панель

Комплектуючі частини пристрою, які знімаються

Завдяки тому, що багато частин мультиварки знімаються, їх миття після приготування їжі не буде складним і виснажливим процесом. Кришка мультиварки має стільникову будову і гаситель піни, який перешкоджає переливанню бульйону через край.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 комплектующие

Система вентиляції і терморегуляції нового зразку

Ефективне здійснення подачі тепла на електромагнітну котушку і тривалий термін експлуатації мультиварки можливі завдяки інтенсивній і природній циркуляції повітря в нижній частині пристрою, що виробляється системою вентиляції і терморегуляції.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 система вентиляции и терморегуляции

Комплектація

Мультиварка постачається з двома ложками, мірною чашею, кабелем живлення, ємністю для приготування рису на пару і керівництвом користувача.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 емкость для готовки на пару
Завдяки спеціальному дизайну ложечки, Ви можете не боятися класти її на робочу поверхню, так як забруднення будуть мінімальними.

Умная мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 ложка

Назва: Розумна мультиварка Xiaomi MiJia Induction Heating rice cooker 2 4L
Бренд: MiJia
Розміри, мм: 334 × 282 × 230
Вага продукту, кг: 5.4 кг
Об'єм, л.: 4
Нагрівання: IH цикл нагрівання
Матеріал внутрішньої ємності: Чугун+антипригарне покриття
Номінальна потужність, Вт: 1130 Вт
Напруга/ Номінальна частота: 220Вт ~ 50HГц
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n/ 2,4 ГГц
Комплектація: Мультиварка, ложка (2 шт), мірний стакан, кабель, керівництво користувача

Завантаження…