Розумна настільна лампа Xiaomi Yeelight Sense (YLTD06YL) White

Обладнана світлочутливим датчиком

Настільна лампа Yeelight Sense обладнана світлочутливим датчиком розташованим поруч зі з'єднувальним валом. Датчик використовується для відстеження змін в навколишньому освітленні.

Ось з'єднання головки лампи та стійки лампи може бути налаштована під кількома кутами, що дуже зручно коли, наприклад, дитина робить домашнє завдання за письмовим столом.

Сенсорне управління та технологія SunLike

Всі елементи управління світлочутливою ​​настільною лампою Yeelight встановлені на бічній стороні головки лампи, і мають сенсорний дизайн. З їх допомогою ви зможете регулювати колірну температуру (від 3000K до 5000К), яскравість, активувати режим автоматичного визначення освітленості, встановлювати таймер.

Примітно, що в лампі використовується технологія SunLike для забезпечення освітлення близького до природного світловому спектру.

Спрямоване світло, що висвітлює всю робочу поверхню

Крім того, елементи освітлення лампи злегка нахилені в сторону, що робить джерело світла не розсіюється, а спрямованим, що дозволяє уникнути ситуації, коли тінь, наприклад, від голови, закриває собою книгу, яку читаєте ви або дитина.

Регульована конструкція

Головка лампи Yeelight Sense може повертатися на 360 градусів по горизонталі та може обертатися вперед і назад, що в принципі може гарантувати більшість умов використання. Однак через зовнішній кабель звертайте увагу на кут при повороті головки лампи, щоб не пошкодити кабель.

Управління зі смартфона

Ви також можете використовувати мобільний додаток для внесення коригувань, активації голосового управління. Налаштуйте найбільш оптимальне освітлення, при якому ви будете почувати себе комфортно!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна настільна лампа
Бренд: Yeelight
Модель: YLTD06YL
Діапазон кольорової температури: 3000—5000К
Коефіцієнт потужності: 0.5
Індекс передачі кольору: Ra95
Робоча температура: -10 °C ~ 40 °C
Робоча вологість: 0% - 85% відносної вологості
Номінальна потужність: 12 Вт (36 х 0.2 Вт / світлодіодний модуль)
Номінальний вхід: 100-240В ~ 50 / 60Гц 0.15А
Вхід настільної лампи: 12В 1A
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 ГГц
Підтримка системи: Android 4.4 або iOS 9.0 і вище