Розумна розетка Xiaomi Gosund Smart CP1 Wi-Fi White

Розетка Gosund CP1 Smart Wi-Fi з можливістю віддаленого включення та виключення електроприладів при підключенні до додатка для смартфона і інтелектуальному голосовому управління — стане корисним побутовим приладом, якого не вистачає в сучасних будинках.

Управління через додаток на смартфоні

Gosund CP1 забезпечує інтелектуальне підключення Wi-Fi і синхронізацію з додатком для смартфона, дозволяючи користувачам легко включати або вимикати електричні пристрої розумного будинку.

Контроль енергоспоживання

Крім того, розетка Gosund Wi-Fi також має цікаву функцію зворотного відліку, яка допомагає вам легко контролювати час зарядки або використання електрики, економлячи енергію і "піклуючись" про безпеку пристроїв.

Розетка має можливість синхронізації з іншими пристроями в екосистемі Xiaomi для формування системи розумного будинку. CP1 також здатна приймати команди через динаміки Xiaomi.

Мінімалістський дизайн, високоякісні матеріали

Wi-Fi Socket CP1 має круглий дизайн, компактні розміри 52 х 52 мм, його легко тримати в руці. Розетка виготовлена ​​з комбінації АБС-пластика та вогнестійкого полікарбонату, здатного витримувати температуру до 750 °C.

Згідно специфікаціям виробника, розетка Gosund може витримувати максимальну потужність 10 А і підтримує вхід від 100 до 250 В, тому користувачі можуть бути впевнені в сумісності пристрою. Крім того, потужність розетки до 2200 Вт дозволяє живити більшість електронних пристроїв.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна розетка
Бренд: Gosund
Модель: CP1
Матеріали: АБС-пластик, полікарбонат
Вхідний параметр: AC 110-250В
Вхідна частота: 50 Гц / 60 Гц
Номінальна потужність: 2200 Вт / 220 В (макс.)
Робочий струм: 10А (макс.)
Робоча температура: Від -20 ºC до 45 ºC
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE802.11 b / g / n 2.4 ГГц
Розмір: