Розумна скакалка Xiaomi Merach Smart Counting J1

  • Білий
  • 24 місяця

Для схуднення та фітнесу

Ефективність спалювання жиру у скакалки набагато вища, ніж у бігу та плавання. З розумною скакалкою Merach J1 ви завжди зможете тримати себе у формі.

Система MERIT AI науково оцінюватиме дані про ваше фізичне здоров'я і налаштовуватиме власний план спалювання жиру.

Ексклюзивне персональне тренування

Курс суперспалювання жиру MERIT поєднує у собі HIT, TABATA та інші тренувальні режими, приділяючи особливу увагу високоефективним тренуванням зі спалювання жиру з використанням скакалки.

Під час курсу ви можете переглядати рейтинги та відображати дані вправ у реальному часі.

Постійний потік якісних курсів

MERIT Super Fat Burning Training Academy є дочірньою компанією Об'єднаного науково-дослідного центру Merrick X Sports Training Bureau.

Це організація, яка займається дослідженнями та розробками курсів, а також індивідуальним навчанням.

Стати свідком трансформації

Додаток MERIT (безкоштовне використання до 1 тижня) науково оцінюватиме результати ваших тренувань за п'ятьма вимірами: підтримка, м'язова витривалість, кардіореспіраторна витривалість, сила та сплеск.

Додаток також може поетапно аналізувати ефективність спалювання жиру та ділитися вашими зусиллями та перетвореннями у колі друзів.

Режим для тренувань вдома

Для використання скакалки без мотузки передбачені підвісні м'ячі, які допоможуть створити справжнє почуття стрибка. Це ідеальний варіант тренування за умов обмеженого простору.

Стабільне з'єднання та чутливий відгук

Використання технології інтелектуального управління, стабільне з'єднання Bluetooth з низьким енергоспоживанням, перегляд даних у реальному часі, інтелектуальне та зручне хмарне сховище, всією цією низкою переваг володіє розумна скакалка Merach J1.

До 30 днів автономної роботи

Merach J1 обладнана високопродуктивним літій-іонним акумулятором. Завдяки цьому акумулятору можна використовувати скакалку протягом 30 днів без підзарядки.

Інтегрований дисплей

Ручки скакалки мають цифровий дисплей з підсвічуванням для якісного відображення даних як у світлому, так і темному середовищі.

Вишуканий та практичний дизайн

У конструкції скакалки використовується АБС-пластик, полікарбонат, а також 3-метровий сталевий трос, покритий м'яким матеріалом ПВХ. Така комбінація матеріалів робить скакалку дуже практичним інструментом для щоденних тренувань.

Точний кут робить стрибок професійнішим

Кут виходу мотузки становить 90° перпендикулярно рукоятці. Конструкція з науковим кутом зручна для контролю швидкості стрибка та більше підходить для стрибків зі скакалкою.

Замок регулює довжину троса

Конструкція скакалки із замком, дозволяє регулювати довжину мотузки в залежності від зросту користувача.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна скакалка
Бренд: Merach
Модель: J1
Матеріали: АБС-пластик, полікарбонат, сталевий трос, ПВХ
Тип інтерфейсу: Type-C
Розмір: 150 x 25 x 25 мм
Довжина мотузки: 3 м
Вага: Одна ручка: 108 г, мотузка: 82 г, бездротовий набір м'ячів: 35 г
Додаток для спалювання жиру APP Merit: Безкоштовний протягом 1 тижня