Розумна скакалка з дисплеєм Xiaomi Yunmai Intelligent Training Jump Rope (YMSR-P701) Global

Відчуйте власну легкість в стрибку

Скакалка — це універсальний снаряд для заняття аеробікою, який не тільки позбавляє від зайвої ваги краще простого бігу, але і допомагає розвивати координацію рухів і спритність, а також знімає напругу з шийних і поперекових хребців.

Розумна скакалка Yunmai допоможе навіть новачкові швидко і, що теж важливо, самостійно навчитися пурхати як метелик.

Відчуває рух на 360°

Мозком розумної скакалки Yunmai є чіп Bluetooth CC2541 і високоточні датчики, які стежать за рухом з різних кутів, а розумні алгоритми ведуть точний підрахунок, результати якого швидко синхронізуються по Bluetooth 4.0 зі смартфоном, а звідти потрапляють в хмару, де зберігається вся статистика за кожен день і за кожен стрибок.

Багато способів застосування

Розумну скакалку Yunmai можна використовувати разом з віджетом в Wechat, щоб крім запису часу, стрибків, спалених калорій та інших даних, також навчатися новій техніці за допомогою відео інструкцій та відкривати нові методи занять.

Рукоятка з допомогою вібрації повідомить про досягнення заданої мети, а також сформує звіт про заняття, як дуже уважний особистий тренер, який стежить за кожним кроком.

Діліться новими досягненнями

За допомогою віджету, крім перегляду навчальних відео, можна також влаштовувати змагання з друзями, ділитися своїми новими успіхами та надихатися успіхами друзів.

Запатентований механізм регулювання

Довжина шнура розумної скакалки Yunmai — 3 метри, за допомогою запатентованого механізму її можна вільно регулювати під різний зріст без підрізування — швидко, зручно та легко.

Вільне обертання

Високоякісні підшипники в механізмі скакалки, чудово показують себе навіть на високій швидкості. Їх робочий ресурс перевищує 10'000'000 обертань, при цьому всі вони відбуваються абсолютно безшумно та без найменших затримок або гальм.

Підшипники надійно закріплені на корпусі рукояток, щоб стійко витримати будь-яке навантаження, супроводжуючи на шляху вперед і допомагаючи набути впевненості в своїх силах.

М'якість та довговічність

Особливий шнур скакалки Yunmai виконаний з зносостійкої поліуретанової трубки та міцного сталевого троса. Таке поєднання матеріалів одночасно забезпечує необхідну міцність і пружність, необхідну для самих інтенсивних занять.

Комфорт і стійкість до поту

Ручки розумної скакалки мають анатомічну форму та скромний дизайн. Їх мала вага майже не відчувається в руках, залишаючи тільки приємні відчуття від утримання.

Особливу нековзне покриття буде міцно триматися в руці, незважаючи на піт від інтенсивних тренувань, щоб ви могли йти до мети, не зупиняючись через дрібниці.

Тривалий час роботи

В розумній скакалці Yunmai використовується ефективний акумулятор і плата управління, так що всього 2 години зарядки забезпечать до 150 днів роботи. З ними можна надовго забути про те, що скакалку взагалі потрібно заряджати.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Скакалка
Бренд: Yunmai
Додаткові характеристики: Спосіб підключення: Bluetooth 4.0 (спеціальний додаток), працює з Android 4.3 і вище або iOS 7.0 і вище
Розмір: 16.1 х 2.5 х 2.5 см
Колір: Чорний
Вага: 140 г