Розумна викрутка Wowstick 1+ 88 in 1 Kit

Розумний гвинтоверт з 88 аксесуарами в одному комплекті

Черговий розумний девайс, який стане в нагоді як в побуті, так і на роботі - гвинтоверт Wowstick 1+, який поставляється з 56 насадками виготовлених з міцної легованої сталі S2. Настільки багатий набір насадок в комбінації з додатковим преміальним набором аксесуарів для ремонту, дозволить вам полагодити безліч девайсів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Міцний корпус з алюмінієвого сплаву

Гвинтоверт має стильний золотистий корпус в формі ручки, який виконаний з якісного алюмінієвого сплаву. На корпусі розміщена довгаста кнопка управління, яка дозволяє вмикати / вимикати девайс.

Розумна викрутка Wowstick 1+ крупним планом

Автоматичний і ручний режим управління

LED підсвічування

Гвинтоверт має як ручний, так і автоматичний режим управління. До того ж він обладнаний трьома світлодіодами, що забезпечить хорошу видимість робочої поверхні при ремонті смартфонів, планшетів, годинників та інших пристроїв.

Розумна викрутка Wowstick 1+ ремонт фотика

Вражаючі характеристики гвинтоверта

Звичайно ж гвинтоверт вражає і своїми робочими характеристики. Подвійний крутний момент - 0,15 / 3 Нм, 3-х осьова інтеграція з механізмом автоблокування, забезпечить досить швидкий процес перемикання з ручного режиму роботи на автоматичний. В автоматичному режимі гвинтоверт здатний «розганятися» до двохсот оборотів в хвилину.

Розумна викрутка Wowstick 1+ і біти

Інтегрована батарея на 500 мАг

Wowstick 1+ оснащений акумулятор ємністю 500 мАг, заряду якого вистачить приблизно на 8 годин безперервної роботи девайса. Процес повної зарядки акумулятора займе близько 2 годин.

Розумна викрутка Wowstick 1+ вид зверху

Преміальний набір

56 змінних насадок і додаткові аксесуари

Золотистий гвинтоверт комплектується 56 змінними бітами з міцної легованої сталі S2, а також набором професійних аксесуарів призначених для ремонту смартфонів та інших гаджетів.

Розумна викрутка Wowstick 1+ набір

Для зручного розташування знятих з девайса гвинтів, в комплекті поставки передбачена спеціальна магнітна дошка. Виклавши гвинти в тій послідовності, в якій ви їх знімали, дозволить вам заощадити час при ремонті різної електроніки.

Розумна викрутка Wowstick 1+ біля ноутбука

Найменування: Розумна викрутка Wowstick 1+
Бренд: Wowtation
Матеріал: Алюміній (викрутка), легована сталь (біти)
Робочий режим: Подвійний крутний момент - 0.15/3 Нм
Розміри гвинтів: 4 х 28 мм / 4 х 45 мм
Джерело живлення: Акумулятор
Час зарядки: Приблизно 120 хвилин
Швидкість обертання: 200 оборотів в хвилину
Додатково: Автоматичний механізм блокування - храповик, LED-підсвітка, 2 режими (автоматичний і ручний)
Номінальна напруга: 3,7 В
Параметри зарядки: 5V DC 500MAH
Підсвічування: LED
Колір: Золото
Комплектація: Викрутка Wowstick 1+. Кабель USB. Присоска. 3 капсули з гвинтами. Намагничувач головки викрутки. Трикутна пластина. Підставка для гвинтоверта. Набір професійних аксесуарів для ремонту смартфонів. Футляр для зберігання Wowstick 1+.
Насадки:

Завантаження…