Розумний Акваріум Xiaomi Descriptive Geometry 30L 384 * 306 * 370mm (HF-JHYG006)

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

30 літровий акваріум з 4-х ступінчастою системою фільтрації води

Модульний 30 літровий акваріум Descriptive Geometry має триступеневе регулювання кисню і вдосконалену чотириступінчасту систему фільтрації (в тому числі 2 шари бавовни високої щільності, активоване вугілля і Quartz Bacteria House для вирощування нітрифікуюючих бактерій та зменшення шкідливих речовин у воді), що не вимагає частої зміни води.

Швидкий злив води одним натисканням

Функція скидання води натисненням однієї кнопки запобігає необхідності переміщення акваріума і здійснення інших складних маніпуляцій. Просто злегка натисніть кнопку зміни води, щоб злити 3/4 води в баку без необхідності виловлювання риби.

Інтелектуальний контроль температури

Акваріум оснащений обладнанням для забезпечення постійного контролю за температурою води. Це обладнання може забезпечити налаштувати відповідні температури для різних видів риб: від тропічних до холодноводних.

TDS датчик для контролю якості води

Для контролю якості води в режимі реального часу, акваріум має датчик TDS. Розумний додаток своєчасно нагадує вам про необхідність заміни води.

Управління зі смартфона

З точки зору розумних функцій акваріум Descriptive Geometry може синхронізуватися зі смартфоном, де за допомогою мобільного додатку можна здійснювати віддалене управління акваріумом. Такі операції, як управління температурою і RGB підсвічуванням, і т. ін., може налаштовуватися в APP.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Акваріум
Бренд: Descriptive Geometry
Матеріал: АБС-пластик, скло
Об'єм, л: 30
Номінальна потужність: 48 Вт
Номінальна напруга: 12 В
Розмір: 384 x 306 x 370 мм
Колір: Білий
Комплектація: Корпус акваріума
Модуль фільтра
Автоподатчик
Нагрівальний стрижень
Водопровідна трубка
Адаптер живлення
Інструкція