Розумний будинок з підігрівом для домашніх тварин Xiaomi Moestar Spaceship

  • Білий
  • 14 днів

Будиночок для тварин у вигляді «космічного корабля»

Розумний будинок з підігрівом MOESTAR має красивий білий окрас і форму космічного корабля. «Космічний корабель» має головний вхід і два допоміжних виходи. Це не тільки збільшить ігровий простір, але і дасть вашому вихованцеві можливість самостійно вибратися з будиночка, якщо він його перекине.

Підтримка постійної температури

У Moestar Smart Pet вбудований високоточний температурний датчик, який може підтримувати постійну температуру. Крім того, він використовує технологію «напівпровідникового теплового насоса», оснащену мікросхемою SoC для інтелектуального управління температурою всередині виробу.

38 см нагрівально-охолоджуюча поверхня

Також є охолоджуюча/нагрівальна поверхня діаметром до 38 см, яка забезпечить комфортне перебування в будиночку вашому улюбленцю цілий рік.

Піклується про комфорт вашого улюбленця

Користувачі, у яких є домашні тварини, ймовірно знають, що конденсація може зробити тварину особливо вразливою для шкірних захворювань. Тому Moestar Smart Pet оснащений новою системою охолодження, без утворення конденсату.

У нижній частині Moestar Smart Pet встановлений датчик, який точно виявляє і записує дані активності та сну вашої тварини в режимі реального часу. Стежити за активністю вашого улюбленця, коли він знаходиться в розумному будиночку, допоможе APP-додаток на смартфоні.

Розбірна конструкція

Верхня частина Moestar Smart Pet легко відділяється від нижньої, що дозволить вам регулярно наводити порядок в будиночку домашньої тварини.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний будиночок з підігрівом для домашніх тварин
Бренд: Moestar
Модель: MS0040001
Матеріал: ABS-пластик
Стандарт живлення: DC5.5
Довжина шнура живлення: 2 м
Номінальна потужність: 24 Вт
Живлення: 12В ⎓ 2.0А DC
Номінальний вхід: 100-240В ~ 50 / 60Гц 0,15А
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2,4 ГГц
Підтримувані ОС: Android 5.0 або iOS 6.0 і вище
Максимальна вантажопідйомність: 30 кг
Точність датчика температури: +/- 3% відносної вологості