Розумний дверний замок Xiaomi Mi Home (Mijia) OLA Mars Oi3-M1M

Цинк + алюмінієвий сплав

OLA Mars виконаний в мінімалістському дизайні. Весь дверний замок повністю виконаний з цинку і алюмінієвого сплаву та виглядає дуже текстурированним. На додаток до ручки дверей, є механічний циліндр замку. Ніяких додаткових ліній, що дуже зручно.

Цифровий пароль + сканер відбитку пальців

Цифровий пароль і сканер відбитків пальців розташовані на поверхні дверної ручки.

Вищий рівень безпеки

У OLA Mars використовується циліндр з замком рівня C. Це найвищий рівень безпеки серед циліндрів з механічним замком для максимальної безпеки.

Крім того, Mars також використовує біометричний датчик відбитків пальців. В процесі розпізнання відбитка пальця з'являється кольорова індикація, яка дозволяє відразу побачити статус розблокування. У той же час, якщо перевірка не пройдена, спрацює сигнал тривоги.

Також, ви можете встановити пароль з 6 цифр для відкриття замку.

До 1 року роботи від 4 ААА батарейок

В якості джерела живлення для розумного замку використовуються чотири батарейки ААА, заряду яких вистачить до 1 року роботи пристрою.

USB-C порт аварійного живлення

OLA Mars також оснащений портом аварійного живлення зі стандартним інтерфейсом USB-C. Коли рівень заряду батареї нижче 10%, видається незвичайний звук, щоб нагадати вам. У цей час потрібно замінити джерело живлення. Навіть якщо ви все ж забули замінити батарейки, то можете використовувати порт USB-C і підключити павербанк, щоб тимчасово забезпечити електрикою дверний замок та відкрити двері.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний дверний замок
Бренд: OLA
Модель: Oi3-M1M
Матеріал: Цинковий сплав (ручка), алюмінієвий сплав (панель)
Вага: 2.5 кг
Адаптована товщина двері: 35 ~ 55 мм
Підключення: Bluetooth 4.2
Номінальна напруга: 6 В
Номінальний струм: 50 мА
Робоча температура: -20 °C ~ 50 °C
Колір: Чорний
Розмір: