Розумний годинник Xiaomi Haylou Smart Watch LS01 Black

Розумний годинник з широкоформатним екраном і захистом корпусу за стандартом IP68

Розумний годинник Haylou Smart Watch LS1 використовує 1.3-дюймовий широкоформатний екран з роздільною здатністю 240x240 пікселів і підсвічуванням, мають надійний захист від пилу та впливу вологи за стандартом IP68, оснащені Bluetooth 4.2, важать всього 34 г і поставляються зі зручним ремінцем з термопластичного поліуретану.

Підтримка 9 спортивних режимів

Розумний годинник Haylou Smart Watch мають 9 спортивних режимів: ходьба, біг, піший туризм, їзда на велосипеді, бігова доріжка, фітнес, альпінізм, спінінг, йога. У той же час ви можете записувати кількість пройдених кроків і загальну дистанцію, а також контролювати щоденний витрата калорій в режимі реального часу.

Датчик серцевого ритму

Крім того, годинник оснащені високопродуктивним датчиком серцевого ритму, в поєднанні з інтелектуальним алгоритмом, датчик має кращу здатність пригнічувати перешкоди, і підтримують моніторинг серцевого ритму 24 години на добу.

Автоматичний моніторинг сну

У той же час Haylou Smart Watch виконує автоматичний моніторинг сну в нічний час, який може інтелектуально ідентифікувати та записувати стану глибокого сну, легкого сну і неспання, дозволяє зрозуміти якість сну і допомогти скорегувати повсякденний відпочинок.

Функції нагадування

Крім того, доступні інтелектуальні функції нагадування: про вхідні дзвінки, повідомлення, зустрічах і т.ін. З усією цією інформацією ви зможете ознайомитися, просто піднявши зап'ястя та глянувши на екран.

До 14 днів роботи без підзарядки

Haylou Smart Watch оснащені акумулятором ємністю 210 мАг, що дозволяє їм працювати до 14 днів без підзарядки. При постійно включеному датчику вимірювання серцевого ритму, заряду акумулятора вистачить приблизно на 10 днів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний годинник
Бренд: Haylou
Модель: LS01
Дисплей: 1.3-дюймовий TFT LCD дисплей
Роздільна здатність: 240 x 240
Bluetooth з'єднання: Bluetooth 4.2
Датчики: Динамічний оптичний датчик серцевого ритму, датчик прискорення
Акумулятор ємністю: 210 мАг
Системні вимоги: Android 4.4 і вище, IOS 8.0 і вище
Термін служби батареї: 14 днів
Пило- і водонепроникний рейтинг: IP68
Робоча температура: -20 °C ~ 45 °C
Додаток: Haylou Sport
Спортивний режим: Ходьба, біг, піший туризм, їзда на велосипеді, бігова доріжка, фітнес, альпінізм, спінінг, йога
Розмір корпусу: 40.9 x 35.7 x 11.6 мм
Ширина ремінця: 26.3 мм
Вага: 34 г
Колір: Чорний