Тренажер Xiaomi Xiaomo Smart Rowing Machine Classic Pro Brown

Гребний тренажер для чоловіків і жінок

Розумний гребний тренажер Xiaomo можуть використовувати чоловіки і жінки, молоді й літні. Оскільки це не інтенсивна форма вправ, ви не будете завдавати шкоди суглобам або м'язам.

Регулярні тренування на гребному тренажері Xiaomo може поліпшити серцево-легеневу функцію, зняти стрес і допоможе скинути зайву вагу.

Чилійська сосна

Основний корпус тренажера виготовлений із сосни, яка імпортується з Чилі, в поєднанні з натуральною фарбою на водній основі. Крім того, бак для води в гребному тренажері Xiaomo виготовлений з високоміцного пластикового матеріалу.

Моделювання опору

Опір автоматично регулюється відповідно до інтенсивності тренування користувача та сили тяги, щоб убезпечити від спортивних травм.

Контроль прогресу тренувань в реальному часі

Гребний тренажер використовує високоточну технологію збору даних і може підключатися до мобільного додатку через Bluetooth, для оцінки спортивних здібностей, складання плану вправ і т.ін..

Компактний дизайн

Він має розміри 1950 × 480 × 480 мм і важить всього 25 кг. Його з легкістю можна розмістити на ділянці 0.23 м², що заощадить домашній простір.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Гребний тренажер
Бренд: Xiaomo
Матеріал: Чилійська сосна, високоміцний пластик
Максимальне зріст користувача: 198 см
Максимальна вага користувача: 120 кг
Розмір: 1950 × 480 × 480 мм
Вага: 25 кг