Розумний конструктор спортивний автомобіль Xiaomi Racer 03 White

900 деталей з полікарбонату і АБС-пластика

Дорожній гоночний автомобіль Racer 03 складається з більш ніж 900 високоякісних деталей, виготовлених з полікарбонату і АБС-пластик. Конструктор застосовує оптимізований аеродинамічний корпус, який забезпечує більш реалістичне водіння.

Стильне заднє крило

Круте заднє антикрило — символ гоночного автомобіля та найпривабливіша його частина. Злегка нахилене заднє крило робить форму автомобіля більш тривимірною, і в той же час воно також грає роль в оптимізації повітряного потоку кузова, дозволяючи Racer 03 мати краще зчеплення з дорогою.

У Racer 03 використовуються стандартні гусеничні шини, що дозволяє йому демонструвати відмінні характеристики при русі на високій швидкості.

Надійна конструкція

У конструкції кузова дизайнери Racer 03 ще більш оригінальні. Незалежна підвіска знижує удари по кузову, забезпечуючи стабільний та безпечний рух автомобіля.

Система рульового управління передніх коліс і гоночне рульове колесо пов'язані між собою складною механічною трансмісією, яка забезпечує водіям більш реалістичні відчуття від водіння.

Нові силові компоненти, насолоджуйтеся швидкістю

Щоб збагатити ігровий процес шосейних гонок, дизайнер видалив традиційне головне управління, але помістив пристрій бездротового зв'язку в рульовий механізм і двигун, що може зменшити вагу всього автомобіля, але також отримати більше свободи творчості.

Крім того, основний елемент управління в традиційному розумінні перетворився в систему виведення потужності.

Двигун MWV8

У Racer 03 використовується новий двигун з високим крутним моментом MWV8 з вбудованим датчиком кута, який може своєчасно визначати швидкість двигуна, забезпечуючи можливість більш точного управління.

В якості елемента живлення для гоночного автомобіля використовується акумулятор ємністю 2000 мАг.

Високоточний та інтелектуальний сервопривід рульового управління

Точне управління автомобілем забезпечується високоточним серворегулюючим механізмом.

Увімкніть перемикач батарейного відсіку, виберіть режим дорожніх гонок за допомогою ексклюзивного мобільного додатка, і ви зможете реалізувати швидке з'єднання Bluetooth 5.0.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Іграшка конструктор
Бренд: Xiaomi
Модель: GLSC01IQI
Матеріал: АБС-пластик, полікарбонат
Кількість деталей: 900 шт
Застосовний вік: Старше 8 років
Енергія акумулятора: 3.7 В / 2000 мАг
Тип батареї: Літій-полімерний акумулятор
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Робоча температура: 0 ~ 55 °C
Вхідний параметр: 5В ⎓ 1.0A
Температура зберігання: -10 °C ~ 45 °C
Вага: 866 г