Розумний кубик Рубіка Xiaomi MiJia Smart Magic Cube (XMMF01JQD)

  • 12 місяців

MiJia XMMF01JQD – це інноваційний кубик Рубіка з високоточними датчиками руху, які розпізнають кожен поворот. Цей пристрій підтримує синхронізацію з мобільним пристроєм, щоб отримати підказку та вивчити прийоми кращих майстрів зі збирання кубика.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ідеальний інструмент розвитку

MiJia Smart Magic Cube (XMMF01JQD) має класичну форму куба зі знайомою структурою 3 на 3. Він допомагає розвивати дрібну моторику рук та сприяє покращенню уваги, пам'яті та логічного мислення.

Розумний кубик Рубіка Xiaomi MiJia Smart Magic Cube (XMMF01JQD) крупним планом

Мобільний додаток

Розмір однієї сторони кубика становить лише 57 мм, за рахунок використання нової технології інкрустації. Він оснащений 6-осьовою сенсорною системою, завдяки чому на смартфоні фіксується кожне обертання. А програма автоматично обчислить кроки складання кубика та запропонує наступний крок. А для вдосконалення навичок та розвитку логічного мислення у додатку є 9-рівнева міні-гра.

Розумний кубик Рубіка Xiaomi MiJia Smart Magic Cube (XMMF01JQD) мобільний додаток

Модуль управління розумним будинком

Одна з неочевидної функції цього кубика — це здатність виступати мостом для інших Bluetooth пристроїв, що дає можливість бути не простою іграшкою, а ще й брати участь в автоматизації "розумного будинку".

Виготовлений із високоякісних матеріалів

Виріб виконаний із якісного АБС-пластику. Даний матеріал зносостійкий та нетоксичний. Елементи виробу мають магнітну структуру, що забезпечує більш плавне та м'яке керування обертанням країв кожного блоку.

До одного року автономної роботи

Пристрій працює від батареї CR1632, якої вистачає, при щоденному використанні протягом години, приблизно на один рік. Така тривалість автономної роботи від однієї батарейки, дозволить тривалий час насолоджуватися інтелектуальною іграшкою. А в разі необхідності заміни батарейки, цей процес не завдасть труднощів власнику та займе мінімум часу.

Розумний кубик Рубіка Xiaomi MiJia Smart Magic Cube (XMMF01JQD) в кімнаті

Тип: Кубики Рубіка
Бренд: MiJia
Джерело живлення: Батарейка CR2032 х 1
Тип кубика: 3х3
Матеріал: Пластик
Додаткові можливості: Взаємодія з мобільним додатком, може бути мостом для Bluetooth пристроїв
Артикул: XMMF01JQD