Розумний музичний автомат Xiaomi Pure wheat K2

  • Білий
  • 12 місяців

Pure wheat K2 складається з розумного музичного апарату, двох мікрофонів і професійних динаміків.

Чудовий дизайн

Розумний музичний апарат використовує дуже симпатичний круглий дизайн, елегантні дуги з ігристим золотом і перлинно-білим кольором, що робить його особливим, немов художній твір, який відмінно поєднується з сучасним домашнім інтер'єром.

Зручна індикація

Основний блок інтелектуального музичного автомата K2 забезпечений кнопкою включення-виключення, а два індикатора з кожної сторони кнопки включення-виключення використовуються для відображення стану двох мікрофонів.

Багатий набір інтерфейсів

На задній панелі Pure wheat K2 знаходяться всі інтерфейси, включаючи AV-інтерфейс, інтерфейс SD-карти, інтерфейс HDMI, оптоволоконний аудіоінтерфейс, USB-інтерфейс X2 і інтерфейс живлення.

2 бездротових мікрофони

У верхній частині інтелектуального музичного автомата є виїмки під 2 мікрофони, які з'єднуються з Pure wheat K2 через магнітний інтерфейс. Коли мікрофон встановлений в основу, він автоматично заряджається.

Сенсорне управління

На передній панелі мікрофона розташовані 7 функціональних кнопок, в які вбудовані сенсорне регулювання і голосове управління. Тепер ви з легкістю зможете встановити гучність і реверберацію мікрофона і т.ін.

Автоматичне розпізнавання мови

Мікрофон має вбудовану технологію автоматичного розпізнавання мови ASR. При пошуку пісень вам потрібно всього лише натиснути і утримувати кнопку голосу, щоб вимовити пісню, яку ви хочете виконати.

Потужна начинка

Pure wheat K2 має вбудований високопродуктивний процесор Amlogic S905X + професійну мікросхему обробки звуку DSP, з наднизькою затримкою, лінійним регулюванням реверберації. Пристрій відрізняється відмінними аудіо та відео можливостями, що поліпшують якість звучання пісень.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний музичний автомат
Бренд: Pure wheat
Робоча напруга: 3.7 В
Робочий струм: 78 мА
Метод отримання: Рухома котушка
Спрямованість: Кардіоїд
Фонетична чутливість: -52 дБ ± 3 дБ
Вихідний опір: 600Q
Спотворення: ≤ 0.2%
Співвідношення сигнал / шум: ≥ 80 дБ
Частотна характеристика: 70 Гц ~ 18 кГц
Потужність передачі: 10 дБм