Розумний очищувач і водонагрівач Xiaomi UODI Cuber UDW-ZT50B

  • 24 місяця

Очищувач води + водонагрівач

Водонагрівач і очищувач води Uodi Cuber - це обладнання, за допомогою якого ви можете пити очищену та теплу воду для задоволення потреб всієї сім'ї.

Uodi Cuber має вбудований датчик температури NTC з високою точністю роботи і модуль з інтелектуальною програмою управління алгоритмом AI, яка допомагає швидко нагрівати воду протягом 3 секунд.

Крім того, користувачі мають можливість вибрати 4 рівня температури води: 40 °C, 45 °C, 85 °C і 92 °C. Тому, в залежності від потреб використання, таких як безпосереднє вода для пиття, приготування чаю, приготування молока, локшина швидкого приготування, ви можете вибрати правильну температуру та заощадити свій час.

Триступенева система фільтрації

Крім функції водонагрівача, Uodi Cuber UDW-ZT50B також має здатність очищати воду. Зокрема в пристрої використовується технологія зворотного осмосу RO з 3-ступінчастою системою фільтрації.

Перший фільтр допомагає поглинати тверді частинки, залишки хлору в воді. Потім мембранний фільтр зворотного осмосу RO видаляє бактерії, важкі метали, ... Нарешті, фільтр з активованим вугіллям допомагає усунути запахи і поліпшити смак води.

УФ лампа

До того ж внутрішня частина пристрою оснащена світлодіодним УФ-бактерицидною лампою, яка дозволяє усувати більше 99% шкідливих бактерій і вірусів.

Сенсорна панель управління і APP додаток

Сенсорна панель управління розміщена на верхній частині водонагрівача з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Крім того, ви також можете налаштувати кількість води і температуру з точністю до 1 °C при синхронізації та використанні через додаток на смартфонах.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний очищувач і водонагрівач
Бренд: UODI
Модель: UDW-ZT50B
Швидкість очищення води: 7.8 л / год
Номінальна потужність: 2200 Вт
Ємність бака для води: 5 л
Ємність резервуара для чистої води: 1.5 л
Точність фільтрації: Фільтр зворотного осмосу 0,0001 мкм
Розмір: 395 х 295 х 358 мм