Розумний очищувач повітря Xiaomi CleanFly TK Air Purifier

Оскільки забруднення повітря стає все більш актуальною проблемою, яка впливає на нормальне життя людей та їхнє фізичне здоров'я, з'являється необхідність використовувати очищувачі.

Новий метод очищення повітря

CleanFly TK Air Purifier, на відміну від традиційних очищувачів повітря, оснащений генератором негативних іонів. Генератор виділяє високоактивні негативні іони малих розмірів і негативні іони кисню, які можуть утворювати крихітний пил (PM2.5) в повітрі, а частки, такі як дим і пилок, заряджаються і адсорбуються незарядженими частинками.

Ступінь стерилізації повітря > 99.9%

Концентрація негативних іонів, які вивільнюються може досягати більше 60 мільйонів / см3, ефективно видаляючи понаддрібнозернисті частки до рівня PM0.1, який важко фільтрувати за допомогою традиційного очищувача фільтруючого типу.

CleanFly забезпечує видалення PM2.5, негативних іонів також може активно вбивати більшість шкідливих бактерій в повітрі, розривати водневі зв'язки бактерій, вірусів та інших органічних речовин, роблячи їх неактивними, а ступінь стерилізації складає > 99.9%.

Продуктивний і тихий

Навіть найчутливіші люди можуть спати спокійно, з рівнем шуму 12.1 дБ. Швидкість подачі чистого повітря CADR 109 м³ / год набагато вище, ніж у багатьох традиційних очищувачів повітря.

Немає витратних матеріалів

Традиційні очищувачі повітря блокують забруднюючі речовини через систему фільтрів. Накопичені забруднюючі речовини, що використовуються протягом тривалого часу, знижують ефект очищення і фільтри необхідно регулярно міняти.

Технологія очищення Dynamic Anion не вимагає заміни фільтра, досить просто протерти колектор після відключення живлення, і його можна використовувати повторно*.

*Після виключення відкрийте решітку фюзеляжу і протріть її. Процес очищення займає всього 10 секунд, що просто і зручно, без зайвих клопотів.

Автоматичне визначення забруднення повітря

Вбудований високоточний лазерний датчик, миттєво визначає якість повітря.

В автоматичному режимі очищувач може інтелектуально запускатися та зупинятися, щоб підтримувати свіже повітря в приміщенні відповідно до поточної якості повітря.

Економічне енергоспоживання

При цілодобовій роботі очищувача повітря, показник споживання електроенергії менше 4 кВт в місяць. CleanFly TK Air Purifier — дуже економний.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Очищувач повітря
Бренд: CleanFly
Модель: CleanFly TK
Номінальна напруга: 220 В ~ 50 Гц
Номінальна потужність: 5 Вт
Максимальна площа приміщення: ≤ 30 м²
Швидкість подачі чистого повітря: 109 м³ / г
Рівень шуму: ≤ 12.1 дБ (А)
Розмір: 250 х 250 х 1000 мм
Вага: 3.8 кг
Колір: Чорний