Розумний переносний замок Xiaomi Uodi Kitty Blue

Запам'ятовує до 20 відбитків пальців

У розумному замку Uodi Kitty використовуються напівпровідниковий чіп для відбитків пальців з високою швидкістю розпізнавання та можливістю зберігання до 20 відбитків пальців.

Розблокування за 1 секунду

Роздільна здатність 120 х 120 пікселів з точною швидкістю розпізнавання до 97.5%, ймовірність помилкового розпізнавання менш 0.001%, дасть можливість розблокування менш ніж за 1 с.

Міцна конструкція, підвищена безпека

Крім технології інтелектуального захисту відбитків пальців, Kitty Lock також має міцну конструкцію для запобігання злому замка. Зокрема, корпус ключа використовує матеріал зі сплаву цинку високої щільності, брелок з нержавіючої сталі 304 завтовшки 4 мм, тому буде дуже важко його зламати.

Крім того, замок також захищений за стандартом IP22. Він надійно захищений від води та пилу, запобігаючи появі іржі або окислення при тривалому використанні.

Портативний дизайн

Портативний замок Uodi, з розмірами 33 x 58.8 x 15 мм, легко тримати в долоні та дуже зручно носити з собою. Ви можете його використовувати закривши на замок валізу, рюкзак, шафу, двері і т.ін.

До 1 року роботи на одному заряді

До того ж він оснащений полімерною батареєю високої щільності 5C, алгоритм розпізнавання відбитків пальців використовує надзвичайно низьку енергію, тому він буде економити більше заряду. Повна зарядка акумулятора, через інтерфейс Micro USB, дозволить використовувати замок протягом року.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний переносний замок
Бренд: UODI
Рівень захисту відбитків пальців: FAR: 0.001%; FRR <2,5%
Робоча температура: 0 °C ~ 45 °C
Ємність акумулятора: 100 мАг / 3.7 В
Тривалість використання: 12 місяців / 1 заряд
Стандарт захисту: IP22
Інтерфейс зарядки: Micro USB
Колір: Блакитний
Розмір: