Розумний сейф зі сканером відбитка пальця Xiaomi QIN Black (PB-FV01)

Міцна конструкція з продуманим захистом

Корпус сейфа QIN PB-FV01 металевий, прямокутної форми, виготовлений з високоміцного матеріалу без видимих ​​зварних швів. Завдяки такій конструкції висувного типу його можна легко розмістити на будь-якій полиці, шафі, не привертаючи зайвої уваги.

На задній панелі є аварійний замок, який прикритий силіконової кришкою, тому він вбудований в сейф і майже непомітний. Поруч знаходиться порт завантаження Type-C.

Сейф має наступні розміри: 412 x 290 x 181 мм при вазі 11 кг. В якості елемента живлення використовується акумулятор ємністю 4400 мАг.

Одна з найяскравіших особливостей, яку можна знайти, — це наявність динаміка, тому що цей сейф має функцію акустичної сигналізації.

Технологія розпізнавання вен пальця

У сейфі QIN PB-FV01 використовується інноваційна технологія розпізнавання вен пальця. Відповідно до характеристик крові, що протікає в пальці, яка може поглинати інфрачервоні промені, для отримання зображень вени пальця потрібно фотографія в ближньому інфрачервоному діапазоні, а також виконується вилучення та порівняння характеристик зображення за допомогою спеціальних алгоритмів, щоб виконати ідентифікацію особистості.

Перевершуючи попередню технологію, яка базувалася на розпізнанні відбитків особи, пальців, розпізнавання райдужної оболонки, на розпізнавання вен пальця не впливає навколишній світ, поверхневі зморшки і т.ін., а інформація про венах, прихована в пальці, не може бути змінена.

Зручний контроль через додаток Mijia

Використовуйте додаток Mijia для підтримки розблокування одним ключем і віддаленого контролю сейфа. Коли сейф відкривається зовні, 3D-датчик прискорення вловлює сигнал і негайно подає сигнал тривоги.

QIN PB-FV01 підключається до маршрутизатора Wi-Fi через сумісний шлюз Mijia Bluetooth, щоб нагадувати вам про безпеку в режимі реального часу.

Крім того, через додаток Mijia власник сейфа може дозволити одному або декільком членам сім'ї та друзям використовувати тимчасові електронні ключі та постійні електронні ключі. Навіть якщо вас немає вдома, вони можуть легко забрати важливі документи і предмети в надзвичайній ситуації.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Сейф електронний
Бренд: QIN
Модель: PB-FV01
Метод розпізнавання: Розпізнавання вен пальця
Напруга живлення: 5.0 ± 0.2 В
Ємність акумулятора: 4400 мАг
Версія Bluetooth: Bluetooth 4.0
Шифрування зв'язку з Bluetooth: Кастомізована Xiaomi
Максимальна кількість збережених ідентифікаторів: 200
Розмір: 412 x 290 x 181 мм
Вага: 11 кг
Колір: Чорний