Розумний стельовий світильник Xiaomi Huizuo Nuanyang White

  • Білий
  • 12 місяців

Стельовий світильник + обігрівач

Розумний світильник Huizuo Nuanyang товщиною всього 12 см має квадратну форму 60 х 60 см, використовує функціональний дизайн «два в одному», який може не тільки задовольнити потреби домашнього освітлення, а й обігріти невелику кімнату.

Всього 3 секунди для старту обігріву

Завдяки потужності обігріву 1000 Вт, всього через 3 секунди після включення, стельова лампа почне процес обігріву.

Нагрівальна пластина з графеновим покриттям

Нагрівальна пластина має конструкцію зі стислою текстурою, в результаті чого площа нагріву збільшується на 20%, забезпечуючи ефективну циркуляцію та розсіювання тепла в межах кімнати.

Графенове покриття на поверхні нагрівального елементу, може значно підвищити ефективність нагрівального елементу. У порівнянні з традиційним чистим металевим матеріалом, воно може збільшити теплопровідність (в 4 рази), а різниця температур в приміщенні може бути збільшена в 5-7 разів, і оскільки він безпосередньо впливає на об'єкти, ефективність теплопередачі набагато вище, ніж у кондиціонерів, радіаторів та іншого обладнання, що дійсно забезпечує економію електроенергії.

Рівномірний розташування світлодіодів

Стельовий світильник обладнаний рівномірно розподіленими світлодіодними елементами, в результаті чого зменшується втрата світла, і поліпшується ефективність освітлення.

Інтеграція в систему розумного будинку

Нагрівальна лампа Huizuo Nuanyang може підключатися до Mijia Smart Home. Ви можете управляти освітленням і температурою відкривши мобільний додаток. Ви також можете управляти освітленням та обігрівом за допомогою голосу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Багатофункціональний інтелектуальний стельовий світильник
Бренд: HuiZuo
Матеріал: Залізо, алюміній, полікарбонат
Метод управління: Mijia Smart, пульт дистанційного управління, звичайний перемикач
Потужність: Освітлення — 80 Вт, обігрів — 1000 Вт
Застосовна площа: 15 ~ 25 квадратних метрів (спальня, їдальня, кухня, ванна кімната і т.ін.)
Розмір: 60 х 60 х 12 см