Розумний унітаз Xiaomi DiiiB 305/400mm White

Ультратонкий дизайн

Розумний унітаз DiiiB з ультратонким дизайном, дивує з першого погляду. Вишукана структура і запатентована система верхніх фільтрів роблять її довговічною, водонепроникною та легкою для очищення.

Мікрокристалічна нано-легка в догляді глазур і двотактний струменевий сифон, створені майстрами, доповнюють один одного: легко миються, не залишають плям і забезпечують освіжаючу та комфортну обстановку в туалетній кімнаті.

Двотактний струменевий сифон

Стандартні бачки унітаза голосно шумлять при зливі води. У розумному унітазі DiiiB використовується двотактний струменевий сифон, який під впливом тиску створює потужний потік води від верху до низу.

У той же час отвір для розподілу води оточує внутрішню стінку на 360°, забезпечуючи слив у вигляді вихрової хвилі.

Забудьте про неприємні запахи

S-образна труба з діаметром 55 мм перешкоджає застою та зворотному стоку стічних вод, що запобігає поширенню неприємного запаху і розмноженню бактерій*.

*Перш ніж змивати, будь ласка, закрийте кришку унітазу, щоб уникнути попадання крапель води, які можуть містити бактерії.

Ідеально продумана конструкція

Дренажний клапан має наукову структуру впускного і випускного водяного тракту, що дозволяє повністю ізолювати повітря та забезпечити малошумне зберігання води.

Фільтруючий пристрій розроблений з декількома ущільнюючими отворами, високоякісними силіконовими прокладками і внутрішніми обертовими пряжками для досягнення високого захисного ефекту.

6-літровий бачок для унітазу

Впуск води відбувається швидше (2.6 л/сек), що дозволяє за короткий проміжок часу наповнити водою бочок об'ємом 6 літрів.

Кришка, яка плавно опускається

Крім того, унітаз комплектується розумною кришкою, яка обладнана мікроліфтом, що робить опускання безшумним і легким.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний унітаз
Бренд: DiiiB
Модель: DXMT002-400
Висота: 400 мм
Матеріал: Керамічний корпус, поліпропіленова кришка
Об'єм зливного бачка: 6 л
Метод промивання: Струменевий сифон
Клас ефективності використання води: 2
Розмір: 700 x 380 x 780 мм
Колір: Білий