Розумний вимикач Xiaomi Yeelight Smart Bluetooth Wireless Dimmer Wall Light Switch Remote Control (YLKG08YL)

  • Білий
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Допоможе управляти освітленням у вашому будинку

Розумний вимикач Yeelight здатний контролювати і вимикати стельові світильники в будь-який час, навіть якщо ви не вдома. Він сумісний з багатьма стельовими світильниками Yeelight, Xiaomi і Mijia. Вимикач Yeelight підтримує голосове управління і управління по Bluetooth.

Інтелектуальний вимикач Yeelight оснащений кнопкою виключення в нижній частині з метою перезапуску світильника, зручного для скидання налаштувань пристрою, а також швидкого та зручного управління освітленням.

Гнучке кріплення

Для Yeelight Smart Dimmer Switch не потрібно встановлювати громіздку проводку, тому що задня частина пристрою забезпечена наклейками для зручного кріплення до стін, тумбочок, диванів.

До 2 років роботи без заміни батареї

Настінний вимикач оснащений кнопковою батареєю. Якщо ви використовуєте пристрій близько 50 разів на день, термін служби батареї може складати до 2 років, що дуже зручно, оскільки немає необхідності часто замінювати батарею.

Простий у використанні

Перемикач Yeelight досить простий у використанні. Зокрема, торкніться перемикача, щоб вмикати і вимикати світло, поверніть, щоб відрегулювати яскравість, натисніть + поверніть, щоб відрегулювати теплу або холодну колірну температуру, двічі натисніть, щоб переключити режим місячного світла, натисніть та утримуйте, щоб відрегулювати колір.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний вимикач
Бренд: Yeelight
Модель: YLKG08YL
Матеріал: ABS-пластик
Бездротове з'єднання: BLE 4.2
Робоча температура: -10 ~ 40 ºC
Робоча вологість: 0% - 85% відносної вологості
Робота в режимі очікування: До 3 років
Розмір: 86 х 86 х 25 мм