Динамiчнi навушники KZ DQ6 iз 3 випромiнювачами (Чорний)

Отзывы пользователей
Оставить первый отзыв :)

 

Ключові переваги:
- 3 динамічних драйвера в кожній чаші
- З'ємний 2-контактний кабель 0,75 мм
- Ергономічний дизайн
- HiFi звук

Внутрішньоканальні навушники KZ DQ6 мають оновлену структуру, а також три динамічних драйвера в кожному вусі. Модель розроблена з 10-міліметровим подвійним магнітним динамічним драйвером і двома 6-міліметровими одиночними динамічними драйверами, які забезпечать вам Hi-Fi якість звуку з більш насиченими низькими частотами і відмінною текстурою.

Дизайн
Навушники від Knowledge Zenith - це завжди про ергономічний дизайн і зручність. Форма DQ6 забезпечує максимально комфортне носіння і хорошу пасивну шумоізоляцію. Правильно підібрані амбушюри допоможуть вам насолодитися більш якісної і чіткої музикою тривалий час. Фейсплейт виконаний з цинкового сплаву, а сам корпус - з повністю прозорого матеріалу, через який видно внутрішня структура навушників. Чаші прикрашені логотипом KZ.

Функції
Подвійний динамічний блок випромінювачів 10 мм і два одиночних динамічних блоку 6 мм створюють нову акустичну структуру. Комбінація динамічних драйверів допомагає значно оптимізувати проблему недостатньої опрацювання частот при одиночному динамічному випромінювачі і може збільшити діапазон звукового поля, а звучання стане реалістичніше.
Крім інноваційної структури драйвера, KZ DQ6 також використовує технологію фізичного поділу частот і електронний кросовер. З його допомогою ви зможете насолодитися чистим вокалом, виразними музичними інструментами і багатими деталями.

Особливості
У DQ6 використовується спеціальний знімний 2-контактний кабель 0,75 мм з поглибленням. Втоплені контакти більш стійкі і їх складніше випадково зламати. З'ємний кабель забезпечує можливість його поновлення в майбутньому. Ви можете замінити його новим або вибрати Bluetooth-модуль.

Підсумок
Трехдрайверні динамічні навушники KZ DQ6 мають відмінну загальну продуктивність, відтворюють музику високої якості і дозволяють чути більше деталей в кожному творі. Ця модель певно сподобається шанувальникам V-подібної АЧХ і збалансованого звучання.

Цвет Чорний
Бренд: KZ
Тип випромінювача Динамічний
Додаткові можливості Излучатели: 1x динамический 10 мм + 2x динамический 6 мм
Коннектор 0.75 мм (2-х пин), 3.5-мм L-образный штекер, 1-клав.гарнитурный блок

Комплектация:
наушники
кабель для подключения
амбушюры
инструкция.
Вага 30±3g
Тип навушників Вакуумні
Діапазон частот (Гц) 20 - 40000
Імпеданс, Ом 24
Чутливість (дБ) 112
Тип мікрофону Динамічний
Конструкція мікрофона Розміщений на дроті
Спрямованість мікрофона Всеспрямований
Інтерфейс підключення 3.5 мм (mini-Jack)
Довжина шнура, м 1,2
Магазины Описание Гарантия Цена Купить
Магазины Описание Гарантия Цена Купить