Динамiчнi навушники KZ DQ6S iз мiкрофоном (Рожево-золотий)

Отзывы пользователей
Оставить первый отзыв :)

 

Ключові переваги:
- 3 динамічних драйвера в кожній чаші (6mm DD+10mm Dual DD)
- З'ємний 2-контактний кабель 0,75 мм
- Ергономічний дизайн
- HiFi звук

KZ x HBB - KZ DQ6S команда бренду KZ випустила в колабоорації з одним із легендарних оглядачів звуку у світі аудіофілів, "Bad Guy, Good Audio Reviews" (також відомим як Hawaian Bad Boy). KZ DQ6S готові надати меломанам ультрапотужні, але бюджетні навушники-вкладиші. Завдяки 3 динамічним драйверам, що працюють як одне ціле, KZ DQ6S може обробляти різні ділянки частотного діапазону, забезпечуючи сильні баси, плавні середні та чисті високі частоти.

Дизайн навушників KZ DQ6S
Внутрішньоканальні навушники KZ DQ6S мають лицьову панель зі сплаву металу та прозорий корпус, через який видно структуру, драйвери та схеми. Оригінальність дизайну, зручність носіння та естетика бренду Knowledge Zenith повною мірою представлені у цій функціональній елегантній продукції.

KZ DQ6S розроблений з утопленим 2-контактним роз'ємом власної розробки, який може працювати довше за звичайний роз'єм. Для кабелю було обрано високоякісний срібний кабель з безкисневої міді для передачі високої чіткості сигналу без втрат. Кабель високої якості значно покращить враження від прослуховування.

Функціональність
KZxHBB DQ6S оснащений удосконаленою акустичною структурою, а також технологією поділу фізичних частот. 10-міліметровий подвійний магнітно-динамічний блок доповнюється двома 6-міліметровими одинарними магнітно-динамічними блоками, тому сильний магнітний потік легко відтворюється з приголомшливими басами та багатими музичними деталями. Плюс професійне налаштування, завдяки якому любителі HiFi можуть насолоджуватися збалансованими частотами, але з чіткими шарами.

Особливості
DQ6S оснащений 10-міліметровим динамічним драйвером з молекулярною ПЕТ-діафрагмою для досягнення більш чистої якості звуку. У порівнянні з традиційним динамічним драйвером, подвійний магнітний драйвер підвищує ефективність електроакустичного перетворення на 80%, забезпечує більш широку частотну характеристику та відтворює більше музичних деталей. Додатковий 6-міліметровий динамік допоможе оптимізувати проблему недостатніх високих частот одного динаміка та покращити діапазон звукового поля без будь-якого регулювання, дозволяючи вам отримати ефект присутності.

Підсумок
З навушниками KZ DQ6S ви можете насолоджуватись Hi-Fi, слухаючи концерт на відстані руки. Стильний зовнішній вигляд та чудові звукові можливості працюють разом, забезпечуючи вас енергійним живим звучанням.

Цвет Рожево-золотий
Бренд: KZ
Тип випромінювача Динамічний
Додаткові можливості Излучатели: 1x динамический 10 мм + 2x динамический 6 мм
Коннектор 0.75 мм (2-х пин), 3.5-мм L-образный штекер, 1-клав.гарнитурный блок

Комплектация:
наушники
кабель для подключения
амбушюры
инструкция.
Вага 82±3g
Тип навушників Вакуумні
Діапазон частот (Гц) 20 - 40000
Імпеданс, Ом 24
Чутливість (дБ) 115
Тип мікрофону Динамічний
Конструкція мікрофона Розміщений на дроті
Спрямованість мікрофона Всеспрямований
Інтерфейс підключення 3.5 мм (mini-Jack)
Довжина шнура, м 1,2
Магазины Описание Гарантия Цена Купить
Магазины Описание Гарантия Цена Купить