Ручний бездротовий пилосос Xiaomi Dreame Tracking Wireless Vacuum Cleaner V9 Pro (V9P)

Бездротовий пилосос з топовим функціоналом

Стильний, функціональний та потужний бездротової пилосос Dreame - відмінний помічник в прибиранні як маленьких, так і великих приміщень. З ним ви зможете швидко прибрати пил, волосся, сміття з самих різних підлогових покриттів.

Крім того, пропилососити м'які меблі та постільну білизну, ви зможете позбутися від пилових кліщів, вовни тварин і дрібнодисперсних частинок пилу, докладаючи при цьому мінімум зусиль.

Мрія сучасних домогосподарок

Бездротовий ручний пилосос Dreame – це мрія сучасних домогосподарок. Адже з ним ви зможете легко та швидко навести чистоту в будинку або квартирі. Легке прибирання з легким пилососом Dreame, який важить всього 1.5 кг.

До того ж ручний пилосос Dreame оснащений акумулятором ємністю 2500 мАг, повного заряду якого вистачить приблизно на 60 хвилин прибирання, а при використанні турборежима – на 8 хвилин. Приємний бонус – 4 багатофункціональні насадки призначених для різних видів прибирання.

Безщітковий двигун Space 3.0

Бездротовий пилосос Dreame V9 Pro обладнаний безщітковим двигуном Space3.0 зі швидкістю обертання до 100 000 об/хв. Потужність всмоктування пилососа – 120 аероватт або 20 000 Паскаль.

Завдяки 5-ступінчастій конструкції HEPA фільтра, використання технології конічного поділу циклонів і особлива структура повітропровіда, сприяють створенню потужної відцентрової сили, забезпечуючи високий показник (близько 99.9%) поглинання пилку і всіх видів пилу, запобігаючи потраплянню дрібнодисперсних частинок PM 2.5 з випускного отвору пилососа, щоб уникнути повторного забруднення повітря.

9-конусна циклонна конструкція

Навіть при використанні найсучасніших і потужних двигунів, потужність всмоктування пилососа може знижуватися через мікронні частинои пилу, які блокують повітропровід.

Саме тому була обрана 9-конусна циклонна конструкція, що складається з дев'яти довгастих секцій, в яких створюється певний «ефект торнадо», що дозволяє не накопичувати пил, запобігти забрудненню воздухопровіда від накопичення пилу та зберегти високу всмоктувальну здатність Dreame V9 Pro.

4 насадки для різних видів прибирання

Крім самого пилососа, в комплекті поставки ви знайдете 4 адаптивні змінні насадки для більш якісного прибирання підлогового покриття, меблів, тканинних поверхонь.

Велика роликова насадка, призначена для видалення пилу, вовни тварин, волосся з різних видів підлогового покриття: паркету, ламінату, лінолеуму.

Роликова статична щітка, дозволяє більш ефективно очистити постільну білизну, тканинні поверхні, видаляючи до 99% пилових кліщів та інших алергенів, попереджаючи появу алергічних реакцій.

Третя насадка використовується для очищення меблів від пилу та сміття.

Насадка з м'якими щетинками, застосовується для чищення тендітних поверхонь, наприклад, клавіатури домашнього або офісного ПК.

Акумулятор ємністю 2500 мАг

2500 мАг, саме така ємність акумулятора інтегрованого в ручний пилосос Dreame. Якщо акумулятор заряджений на повну потужність, то в стандартному режимі прибирання, пилосос пропрацює близько години, а в турборежимі ~ 8 хвилин. За такий тривалий проміжок часу, ви зможете прибрати приміщення загальною площею до 380 м².

Система охолодження SMART COOL

Система охолодження SMART COOL розроблена на додаток до збільшення терміну служби двигуна, а також допомагає продовжити період служби акумулятора.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Модель: V9 Pro
Бренд: Dreame
Акумулятор: 2500 мАг
Двигун: Безщітковий двигун Space 3.0
Вага: 1.5 кг
Номінальна напруга: 25.2 В
Номінальна потужність: 400 Вт
Потужність всмоктування: 120 аероватт
Тривалість роботи: 60 хвилин (в режимі енергозбереження)
Час зарядки: 3.5 години
Об`єм пилозбірника: 0.5 л
Система фільтрації: 5-рівнева