Ручний бездротовий пилосос Xiaomi Dreame Tracking Wireless Vacuum Cleaner V9 Pro (V9P)

  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Бездротовий пилосос з топовим функціоналом

Стильний, функціональний та потужний бездротової пилосос Dreame - відмінний помічник в прибиранні як маленьких, так і великих приміщень. З ним ви зможете швидко прибрати пил, волосся, сміття з самих різних підлогових покриттів.

Крім того, пропилососити м'які меблі та постільну білизну, ви зможете позбутися від пилових кліщів, вовни тварин і дрібнодисперсних частинок пилу, докладаючи при цьому мінімум зусиль.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Мрія сучасних домогосподарок

Бездротовий ручний пилосос Dreame – це мрія сучасних домогосподарок. Адже з ним ви зможете легко та швидко навести чистоту в будинку або квартирі. Легке прибирання з легким пилососом Dreame, який важить всього 1.5 кг.

До того ж ручний пилосос Dreame оснащений акумулятором ємністю 2500 мАг, повного заряду якого вистачить приблизно на 60 хвилин прибирання, а при використанні турборежима – на 8 хвилин. Приємний бонус – 4 багатофункціональні насадки призначених для різних видів прибирання.

Ручний бездротовий пилосос Xiaomi Dreame Tracking Wireless Vacuum Cleaner V9 Pro (V9P) біля стіни

Безщітковий двигун Space 3.0

Бездротовий пилосос Dreame V9 Pro обладнаний безщітковим двигуном Space3.0 зі швидкістю обертання до 100 000 об/хв. Потужність всмоктування пилососа – 120 аероватт або 20 000 Паскаль.

Ручний бездротовий пилосос Xiaomi Dreame Tracking Wireless Vacuum Cleaner V9 Pro (V9P) дівчина пилососить

Завдяки 5-ступінчастій конструкції HEPA фільтра, використання технології конічного поділу циклонів і особлива структура повітропровіда, сприяють створенню потужної відцентрової сили, забезпечуючи високий показник (близько 99.9%) поглинання пилку і всіх видів пилу, запобігаючи потраплянню дрібнодисперсних частинок PM 2.5 з випускного отвору пилососа, щоб уникнути повторного забруднення повітря.

Ручний бездротовий пилосос Xiaomi Dreame Tracking Wireless Vacuum Cleaner V9 Pro (V9P) прибирання ліжка

9-конусна циклонна конструкція

Навіть при використанні найсучасніших і потужних двигунів, потужність всмоктування пилососа може знижуватися через мікронні частинои пилу, які блокують повітропровід.

Саме тому була обрана 9-конусна циклонна конструкція, що складається з дев'яти довгастих секцій, в яких створюється певний «ефект торнадо», що дозволяє не накопичувати пил, запобігти забрудненню воздухопровіда від накопичення пилу та зберегти високу всмоктувальну здатність Dreame V9 Pro.

Ручний бездротовий пилосос Xiaomi Dreame Tracking Wireless Vacuum Cleaner V9 Pro (V9P) прибирання м'яких меблів

4 насадки для різних видів прибирання

Крім самого пилососа, в комплекті поставки ви знайдете 4 адаптивні змінні насадки для більш якісного прибирання підлогового покриття, меблів, тканинних поверхонь.

Велика роликова насадка, призначена для видалення пилу, вовни тварин, волосся з різних видів підлогового покриття: паркету, ламінату, лінолеуму.

Роликова статична щітка, дозволяє більш ефективно очистити постільну білизну, тканинні поверхні, видаляючи до 99% пилових кліщів та інших алергенів, попереджаючи появу алергічних реакцій.

Третя насадка використовується для очищення меблів від пилу та сміття.

Насадка з м'якими щетинками, застосовується для чищення тендітних поверхонь, наприклад, клавіатури домашнього або офісного ПК.

Ручний бездротовий пилосос Xiaomi Dreame Tracking Wireless Vacuum Cleaner V9 Pro (V9P) викид сміття

Акумулятор ємністю 2500 мАг

2500 мАг, саме така ємність акумулятора інтегрованого в ручний пилосос Dreame. Якщо акумулятор заряджений на повну потужність, то в стандартному режимі прибирання, пилосос пропрацює близько години, а в турборежимі ~ 8 хвилин. За такий тривалий проміжок часу, ви зможете прибрати приміщення загальною площею до 380 м².

Ручний бездротовий пилосос Xiaomi Dreame Tracking Wireless Vacuum Cleaner V9 Pro (V9P) прибирання крісла

Система охолодження SMART COOL

Система охолодження SMART COOL розроблена на додаток до збільшення терміну служби двигуна, а також допомагає продовжити період служби акумулятора.

Ручний бездротовий пилосос Xiaomi Dreame Tracking Wireless Vacuum Cleaner V9 Pro (V9P) чоловік пилососить

Модель: V9 Pro
Бренд: Dreame
Акумулятор: 2500 мАг
Двигун: Безщітковий двигун Space 3.0
Вага: 1.5 кг
Номінальна напруга: 25.2 В
Номінальна потужність: 400 Вт
Потужність всмоктування: 120 аероватт
Тривалість роботи: 60 хвилин (в режимі енергозбереження)
Час зарядки: 3.5 години
Об`єм пилозбірника: 0.5 л
Система фільтрації: 5-рівнева