Ручний пилосос Xiaomi Dreame T20

  • 3 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Прибирайте приміщення без утримання кнопки

Dreame вміє вчитися: якщо на попередніх моделях вам завжди доводилося утримувати кнопку живлення під час процесу прибирання, пилосос Dreame T20 має механізм блокування. Це означає, що він залишається активним, поки ви не знімете блокування.

Інформативний OLED-екран

Потужність всмоктування можна регулювати за допомогою кнопки під OLED-екраном. Сам же екран розташований на ручці Eco, Medium і Turbo.

Вражаюча потужність всмоктування

Пилосос Dreame T20 обладнаний високошвидкісним двигуном Space 4.0, який може працювати зі швидкістю 125 000 об/хв і досягає потужності всмоктування 150 аероватт і сили всмоктування 25 000 Па.

Максимально зручне прибирання

Пилосос Dreame T20 швидше прибирає зайві крихти з підлоги, особливо в турбо-режимі. Тим більше, він поставляється з різними насадками для дивана, збору павутини на стелі або прибирання шерсті, ламінату та дерев'яної підлоги.

Пилосос Dreame T20 може досягти кращих результатів при прибиранні килимів, якщо активувати максимальну потужність всмоктування.

12-конусний циклонний сепаратор

У пилососі Dreame T20 використовується передова технологія 12-конусного типу циклон сепаратора для фільтрації бруду, пилу та волосся з показником ефективності 99.97%.

Ця система не тільки запобігає потраплянню пилу в будинок, але і перешкоджає засміченню самого фільтра, продовжуючи тим самим період його експлуатації.

5-ступінчаста система фільтрації

Крім циклонного сепаратора, в пилососі використовується і 5-ступінчаста система фільтрації для уловлювання дрібних частинок пилу розміром до 0.3 мкм.

До 70 хвилин прибирання в "еко" режимі роботи

Крім того, цей пилосос дуже витривалий. Залежно від включеного режиму роботи, пилосос може пропрацювати до 70 хвилин, без підзарядки акумулятора.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ручний пилосос
Бренд: Dreame
Модель: T20
Дисплей: OLED
Двигун: Space 4.0
Номінальна потужність: 450 Вт
Потужність всмоктування: 150 аероватт
Сила всмоктування: 25 000 Па
Ємність пилозбірника: 0.6 л
Номінальна напруга: 25.2 В ⎓
Ємність акумулятора: 2700 мАг
Напруга заряду: 30 В ⎓
Тривалість зарядки: Близько 4 години
Тривалість роботи: До 70 хвилин
Основна насадка (потужність): 30 Вт
Щітка для видалення кліщів (потужність): 20 Вт
Розмір: 70 x 27 x 23 см
Вага: 3.9 кг