Автомобільний компресор + пилосос Xiaomi Lydsto Black HD-SCXCCQ02

Подвійний режим і один перемикач

Пилосос Lydsto HD-SCXCCQ02 може виконувати і функцію компресора. При цьому пристрій має всього 1 перемикач цих двох режимів.

Висока потужність всмоктування

Пилосос Lydsto HD-SCXCCQ02 має високу потужність всмоктування завдяки використанню безщіткового двигуна і цифрового управління MCU.

Максимальна швидкість обертання двигуна може досягати 80 000 оборотів, а пікова потужність всмоктування становить близько 10 кПа, що дозволяє легко позбавлятися від пилу та сміття не тільки в будинку, офісі, а й в автомобілі.

Спрощене прибирання без дротів

Завдяки відмінній внутрішній структурі, з двома літієвими батареями високої ємності 2500 мАг, прибирання здійснюється без використання кабелю живлення, що дозволить завжди підтримувати чистоту та порядок.

Можна використовувати вдома

Завдяки чудовій конструкції всмоктуючої головки; килим, ліжко, диван, робочий стіл та різні важкодоступні кути в будинку, можна легко пропилососити і очистити від сміття.

Подвійна система фільтрації

Пилосос Lydsto HD-SCXCCQ02 використовує подвійну систему фільтрації.

Первинний фільтр з нержавіючої сталі 304, може затримувати велике сміття і пил.

Двошаровий фільтр HEPA, здатний ефективно фільтрувати дрібний пил і запобігати вторинне забруднення.

Виявлення тиску в шинах і автоматична підкачка

Щоб подорожувати безпечно, необхідно регулярно перевіряти і регулювати тиск в автомобільних шинах.

Якщо необхідно накачати шини, ви можете попередньо встановити бажаний тиск, після досягнення якого, Lydsto HD-SCXCCQ02 автоматично відключить підкачування повітря.

Швидке накачування під високим тиском

Конструкція внутрішніх охолоджуючих вентиляторів і вентиляційних отворів, значно знижує підвищення температури під час процесу підкачки повітря та забезпечує ефективну роботу двигуна.

Унікальна конструкція циліндра забезпечує швидкість потоку 10 л/хв, а максимальний тиск накачування досягає 150 фунтів на квадратний дюйм.

За допомогою компресора Lydsto HD-SCXCCQ02, ви можете накачувати шини самоката, скутера, мотоцикла, велосипеда, а також надувати футбольні та баскетбольні м'ячі.

Розумний світлодіодний екран

У Lydsto HD-SCXCCQ02 використовується сенсорний дисплей з циклічний перемиканням, на якому відображається 3 блоки тиску повітря KPa/PSI/Ba*.

* КРА — кілопаскалях, одиниця тиску. PSI — це балон на квадратний дюйм, значення, що відображається на манометрі. Ва — це абревіатура від Паскаля, що означає, що 1 квадратний метр піддається тиску в 1 Ньютон, що є одиницею тиску.

Численні суворі випробування

Пилосос-насос Lydsto HD-SCXCCQ02 пройшов численні випробування, такі як, тепловий удар, зберігання при низьких і високих температурах, випробування на вільне падіння, на вібрацію та відповідає високим стандартам безпеки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ручний пилосос з функцією компресора
Бренд: Lydsto
Модель: HD-SCXCCQ02
Номінальна напруга: 5 В ⎓
Номінальний струм: 2 А
Розмір: 315 х 55 мм
Вага: 500 г