Робот пилосос Xiaomi VioMi Vacuum cleaner Grey VXRS01

Розумний пилосос VioMi Vacuum cleaner забезпечить ефективну прибирання приміщення, а набір вбудованих датчиків дозволить йому правильно визначати відстань до предметів і стін, автоматично змінюючи швидкість обертання вентилятора, потужність роботи. Точне визначення місця розташування пилососа дозволяє зробити прибирання максимально якісним і мінімальним за часом.

Потужне всмоктування

Безщітковий двигун дозволяє створити силу всмоктування до 1200 Па, якої вистачить не тільки для пилу, але навіть для сталевого дробу. Час роботи на одному заряді складає 1.5-2 години, після чого пилосос автоматично відправляється до зарядної станції.

Вологе прибирання

Приміщення без пилу не може вважатися повноцінно прибраним, поки в ньому не пройде вологе прибирання. Пилосос VioMi Vacuum cleaner забезпечує протирання чистих від пилу місць вологою мікрофіброю.

Побудова карти вашої квартири

Фірмовий алгоритм дозволяє точно визначити місце розташування пилососа, роблячи прибирання максимально якісним і мінімальною за часом.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Робот пилосос VioMi Vacuum cleaner

Розумний пилосос VioMi Vacuum cleaner забезпечить ефективне прибирання приміщення, а набір вбудованих датчиків дозволить йому правильно визначати відстань до предметів і стін, автоматично змінюючи швидкість обертання вентилятора, потужність роботи. Точне визначення розташування пилососа дозволяє зробити прибирання максимально якісним і мінімальним за часом.

xiaomi-viomi-vaccum-cleaner

Вологе прибирання

Ємність для води і мікрофібра

Розумний пилосос VioMi Vacuum cleaner дозволяє робити вологе прибирання. У нижній частині розумного пилососа розміщується ємність для води, яка в процесі прибирання зволожує мікрофібру на дні пилососа. Саме вона протирає підлогу, виробляючи вологе прибирання. Резервуара, наповненого водою, буде достатньо для 45-60-хвилинного вологого прибирання в кімнаті.

xiaomi-viomi-vaccum-cleaner

Розбірна конструкція

Інсталяція та деінсталяція бака для води

Перед стартом вологого прибирання або після її закінчення виникне необхідність дістати резервуар, щоб долити води (або замінити) для наступного прибирання, яку ви запланували. Ємність для води розміщується в нижній частині розумного пилососа і легко витягується без перевертання корпусу пилососа.

xiaomi-viomi-vaccum-cleaner

Лазерне сканування

11 інфрачервоних датчиків

Завдяки наявності 11 високоточних інфрачервоних датчиків вимірювання відстані до предметів, стін та інших перешкод пилосос визначає їх місце розташування, після чого будує карту простору в режимі реального часу. В результаті пилосос чітко визначає маршрут очищення (в тому числі і Z-подібний) для забезпечення максимально ефективного прибирання приміщення. Датчик падіння не дозволить пилососу впасти зі сходів або височин під час переміщення.

xiaomi-viomi-vaccum-cleaner

Налаштування зони прибирання

Управління через смартфон

Якщо ви хочете очистити одну кімнату, всі спальні або невеликий передпокій, вам потрібно тільки перетягнути вікно сканування на карті відображуваної в вашому смартфоні, щоб пилосос очистив задану область. Торкніться карти на екрані смартфона, щоб вказати інструкції для прибирання, робот може переміщатися в цільову точку (вказану вами) також може автоматично планувати маршрут, щоб уникнути перешкод на своєму шляху.

xiaomi-viomi-vaccum-cleaner

Підвищена продуктивність розумного помічника

Більш потужний двигун

Робот-пилосос оснащений безщітковим двигуном, який створює тягу в 1200 паскалів. Завдяки сильному всмоктуванню безщіткового мотора, робот-пилосос легко очистить забруднену поверхню від пилу, пшона (і інших круп), сої і навіть маленьких сталевих кульок. Завдяки вбудованому акумулятору тривалість прибирання на одному заряді становить до 2 годин.

xiaomi-viomi-vaccum-cleaner

Ніяких перешкод

Просте подолання 2 сантиметрових перешкод

VioMi Vacuum cleaner може цілком вільно переміщатися між кімнатами, адже йому не страшні пороги висота яких не перевищує 2 сантиметри.

xiaomi-viomi-vaccum-cleaner

2-годинна безперебійна робота

Автоматична зарядка пилососа

Вбудований акумулятор ємністю 2000 мАг в стандартному режимі використання може забезпечити безперервну роботу розумного помічника протягом 1.5-2 годин. Якщо рівень заряду пристрою нижче 30%, він повертається на зарядну станцію, обладнану ІЧ-датчиком. Зарядна станція має захист від перевантаження по струму, перенапруги, короткого замикання і низької напруги.

xiaomi-viomi-vaccum-cleaner

Назва: Робот пилосос VioMi Vacuum cleaner VXRS01
Бренд: VioMi
Батарея: Літій-іонна
Ємність батареї: 2000 мАч
Номінальна потужність (пилососа): 20 Вт
Напруга зарядки: 11.1 В
Час роботи на 1 заряді: 2 години
Час зарядки: 6 годин
Сила всмоктування: 1200 Па
Бездротове з'єднання: Wi-Fi (інтелектуальне швидке з'єднання)
Об'єм контейнера для пилу: 350 мл
Об'єм контейнера для води: 200 мл
НЕРА фільтр: Є
Максимальна висота порогу: 20 мм
Рівень шуму: 60 дБ
Управління: Пульт ДУ, смартфон
Маса: 3.9 кг
Розміри: 310x310x78 мм
Колір: Сріблястий