Рюкзак BEABORN Black Shoulder Bag Black

Рюкзак, що відкривається на 180°

BEABORN Black Shoulder Bag - міський рюкзак з інноваційним дизайном, який відкривається на 180°. Завдяки своїй сучасній конструкції та сучасному дизайну, він сподобається багатьом користувачам, які живуть прогресивним стилем життя.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Міцний полікарбонатний «щит»

Зовнішня лицьова сторона рюкзака, що нагадує щит, виконана з міцного полікарбонату. Завдяки такій конструкції, поміщений всередину виробу 15.6 - дюймовий ноутбук, буде надійно захищена від ударів, негоди і багатьох інших зовнішніх факторів. Крім того, «щит» рюкзака можна використовувати і в якості надійної підставки та опори під ноутбук.

Рюкзак BEABORN Black Shoulder Bag крупним планом

Розбірна конструкція

Як вже розповідалося раніше, рюкзак має розкладну конструкцію. Це його основна фішка. «Розібравши» рюкзак BEABORN на 180 градусів, вам буде набагато зручніше розмістити всі необхідні девайси, речі та аксесуари. Крім того, з такою конструкцією рюкзака, очистити забруднення стане набагато простіше та зручніше.

Рюкзак BEABORN Black Shoulder Bag розбірна конструкція

Оптимізований внутрішній простір

Внутрішній простір рюкзака дуже добре організовано. Під кожен предмет і аксесуар передбачені кишеньки, що дуже зручно для сучасного користувача, оскільки все буде перебувати на своєму місці.

Рюкзак BEABORN Black Shoulder Bag користувачі

Тріо якісних і надійних матеріалів

Поліуретан, синтетична шкіра, а також поліестер - це основні матеріали використовуються при створенні інноваційного рюкзака BEABORN. Всі вони мають свої переваги, які роблять рюкзак стильним, міцним та стійким до впливу зовнішніх факторів.

Рюкзак BEABORN Black Shoulder Bag елементи конструкції

S-подібна конструкція плечових ременів

BEABORN - рюкзак з регульованою S-образної конструкцією плечових ременів, які забезпечують рівномірний розподіл навантаження на обидва плеча, тому носити такий ранець - одне задоволення.

Рюкзак BEABORN Black Shoulder Bag вид зі спини

Зручність у кожній деталі

«Вершина» міського рюкзака обладнана петелькою, за яку можна тримати, носити та повісити ранець на гачок. Крім того, виріб оснащено водонепроникною застібкою-блискавкою, крізь яку не просочиться навіть проливний дощ.

Рюкзак BEABORN Black Shoulder Bag прошито

Рюкзак BEABORN Black Shoulder Bag дівчина з рюкзаком

Тип: Рюкзак
Бренд: Fantaspring
Матеріал: Полікарбонат / Поліуретан / Синтетична шкіра / Поліестер
Розмір: 460 х 300 х 130 мм
Колір: Чорний