Рюкзак для перенесення кішок Xiaomi Breezy Smart Cat Carrier Green P7701

  • Зелений

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Breezy Smart Cat Carrier Green P7701 – переноска для кішок у форматі рюкзака. Зручний формат дозволить перенести навантаження на спину та звільнити руки при переміщенні з улюбленцем. Рюкзак розрахований на навантаження до 8 кілограмів. У переносці є спеціальне віконце, через яке улюбленець може спостерігати за навколишнім світом. Продумано систему вентиляції, а також є вбудований вентилятор, який працює від павербанку (не входить до комплекту). Зручна ударостійка конструкція зі стійкими ніжками, замком на блискавці – для максимальної безпеки та комфорту вашого кота чи кішки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ваш улюбленець завжди разом з вами

Для котів поїздки та переміщення поза домом завжди викликають стрес, особливо якщо це переноска закритого типу. Breezy Smart Cat Carrier Green P7701 – переноска для кота у форматі рюкзака. Зручний формат дозволить вам завжди брати улюбленця із собою.

Breezy Smart Cat Carrier Green P7701 вигляд

Вікно для огляду

Переноска оснащена великим віконцем, через яке ваш улюбленець вивчатиме навколишній світ. Такий підхід мінімізує дискомфорт від закритого простору порівняно зі звичайними переносками. Також скло блокує УФ промені. Усередині є вбудоване освітлення (працює від павербанку).

Breezy Smart Cat Carrier Green P7701 з котом всередині

Система вентиляції

Доступ свіжого повітря – важливий момент при транспортуванні тварини. Додатково до вентиляційних отворів Breezy Smart Cat Carrier Green P7701 оснащена спеціальним вентилятором, який забезпечує подачу повітря (працює від павербанку). Інтенсивність роботи можна регулювати. Тому навіть у літню спеку вихованець почуватиметься комфортно.

Breezy Smart Cat Carrier Green P7701 вентиляція

Безпечна конструкція

Не менш важливо – безпека вихованця при перенесенні. Модель переноски виконана із щільних полімерних матеріалів, стійких до ударів. А блискавка оснащена додатковим замком для захисту від випадкового відкриття рюкзака.

Продуманий формат

У цій переносці продумано все, щоб не тільки вихованцю було комфортно, але і його господареві. Рюкзак отримав м'яку ручку. А сама форма рюкзака дозволить вам легко переносити вихованця, звільнивши при цьому руки. Багатошарова спинка забезпечує гарну вентиляцію. Додатково на лямках є світловідбивна стрічка. На дні рюкзака є спеціальні ніжки для стійкості, якщо його потрібно поставити.

Breezy Smart Cat Carrier Green P7701 освітлення

Тип:

Рюкзак-переноска

Бренд: Petkit
Модель:

P7701

розміри:

330 х 300 х 450 мм

Вага вихованця, що рекомендується:

до 8 кг

Вага перенесення:

1,4 кг

Напруга:

5V DC

Потужність:

2,5Вт

Колір:

зелений