Рюкзак Xiaomi Mi Classic Business Multi-functional Shoulder Bag

Не в наявності
  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Mi Classic Business Bag - стильний та досить місткий рюкзак, який прекрасно підійде як для повсякденного використання, так і для ділових поїздок. Об'єм рюкзака Mi Classic Business Bag становить 26 літрів. Тепер ви зможете взяти з собою всі самі необхідні речі.

Абсолютно цільні частини тканини рюкзака забезпечують не тільки його гарний зовнішній вигляд, а й надають міцність конструкції. Mi Classic Business Bag - рюкзак, який ідеально пристосований для любителів пішого туризму!

Відгуки користувачів
Петро, 11.11.2018
Рюкзаком дуже задоволений. По обємові: 2 двох літрові коли 1,5 л Моршин і батон)) також використовував для подорожі, непогано.В мене вже майже рік. Нічого ще не прорвалося і не розійшлося.
Валерій, 10.07.2017
Добрий день. Чи планується наявність найближчим часом в Україні? Дякую.
Всі відгуки

Mi Classic Business Bag

Mi Classic Business Bag - стильний та досить місткий рюкзак, який прекрасно підійде як для повсякденного використання, так і для ділових поїздок.

Неймовірно місткий

Об'єм рюкзака Mi Classic Business Bag становить 26 літрів. Тепер ви зможете взяти з собою всі найнеобхідніші речі, крім того, в ньому прекрасно можна розмістити і такі девайси: 15,6-дюймовий ноутбук, квадрокоптер і інші.

Вільні руки для улюблених занять

Вам немає необхідності залишати рюкзак без нагляду, оскільки ви завжди зможете взяти його з собою. Взявши з собою квадрокоптер - Ви зможете досліджувати навколишнє середовище, природу і відобразити чудові пейзажі. Взявши з собою ноутбук - ви зможете зайнятися робочими питаннями або насолодитися спілкуванням з близькими вам людьми.

Нічого зайвого

Абсолютно цільні частини тканини рюкзака забезпечують не тільки його гарний зовнішній вигляд, а й надають міцність конструкції.

Дощ тепер не перешкода!

Спеціальне просочення, яким оброблена тканина Mi Classic Business Bag, забезпечить надійний захист вмісту рюкзака: одягу, різних девайсів і т.ін.

Mi Classic Business Bag - рюкзак, який ідеально пристосований для любителів пішого туризму!

10 девайсів в одному відсіку

В одному з відсіків стильного рюкзака Mi Classic Business Bag дуже легко поміщаються складові частини Mi Drone: змінні гвинти, камера, лопості, ПДУ, крім того, кожна з деталей ізольована від іншої для захисту від пошкоджень.

Знімні акумулятори завжди під рукою

Бічні кишені рюкзака забезпечують додаткову зручність при використанні квадрокоптера. Не знімаючи рюкзак - ви зможете легко дотягнутися до одного з бічних відсіків, для того, щоб замінити акумулятор Mi Drone. В дані відсіки Ви зможете розмістити предмети першої необхідності, то, що завжди буде у вас під рукою.

Великі відсіки. Хороша місткість.

Завдяки двом великим відсіках рюкзака, ви зможете розмістити по відділеннях як свої гаджети (смартфон, ноутбук з діагоналлю до 15,6 дюймів і т.д.) так і різний одяг.

В Mi Classic Business Bag ви знайдете кишені для зручного зберігання різних предметів та пристроїв.

Зручність у кожній деталі

Конструкція рюкзака спроектована таким чином, щоб він не чинив істотного тиску на спину, навіть коли він повністю заповнений речами.

Найменування: Mi Classic Business Multi-functional Shoulder Bag
Бренд: Mi
Тип: Рюкзак
Ємність: 26 л
Матеріал підкладки: Поліестер волокно
Розмір: 32.5 х 18 х 44.5 см
Колір: Чорний
Відгуки користувачів
Петро, 11.11.2018
Рюкзаком дуже задоволений. По обємові: 2 двох літрові коли 1,5 л Моршин і батон)) також використовував для подорожі, непогано.В мене вже майже рік. Нічого ще не прорвалося і не розійшлося.
Валерій, 10.07.2017
Добрий день. Чи планується наявність найближчим часом в Україні? Дякую.
Адміністрація Mi.UA, 11.07.2017
Дякуємо за вашу зацікавленість Mi. Валерій, на жаль, найближчим часом ми не плануємо отримувати цю модель.
Додати коментар