Рюкзак і сумка (2 в 1) Xiaomi Mi Fashion Commuter Backpack Dark Grey ZJB4118CN

  • Темно-сірий

Доставка

Звичайна ціна

Сумка та рюкзак в одному комплекті

Рюкзак і сумка Mi Fashion Commuter мають дуже приємний класичний дизайн. Обидва вироби відрізняються гарною місткістю, що дозволить компактно розмістити все необхідне для офісної роботи, навчання або для ділової поїздки. Знімна сумка закріплена на лицьовій стороні рюкзака і може використовуватися для зберігання невеликих гаджетів і аксессуарики.

Легко поміститься все найнеобхідніше для роботи та навчання

Для максимально комфортного розміщення більших предметів, в рюкзаку є спеціальний відсік, в якому легко поміститься, наприклад, ноутбук (з максимальним розміром 16.6"), планшет. В інші кишені, можна класти: павербанк, гаманець, дрібні аксесуари та інші предмети (ключі, ручки, блокнот тощо), які завжди будуть під рукою.

Комбінація практичних матеріалів

Обидва вироби виготовлені з комбінації поліестеру, бавовни та спіненого поліетелена. Особливе чотиришарове покриття надійно захищає рюкзак і сумку від "просочування" вологи і тим самим збереже ваші речі від намокання. М'які ремені та рівномірний розподіл навантаження на обидва плеча, забезпечать комфортне повсякденне носіння ранця.

Для максимальної зручності, рюкзак можна легко зафіксувати висувною на ручці чемодана, що вельми зручно, якщо ви відправляєтеся у відпустку або ділову поїздку. Добротні замки та засувки, забезпечують надійне закривання всіх відсіків. Тепер кожен предмет буде на своєму місці.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Рюкзак + сумка
Бренд: Mi
Розмір: 405 х 300 х 140 мм
Матеріал: Поліестер, бавовна та спінений поліетелена
Комплектація: Рюкзак, сумка
Вага: 1.1 кг
Колір: Темно-сірий
Розмір: