Рюкзак Xiaomi Runmi 90 Light Business Backpack Grey

Красивий та місткий міський «ранець»

RunMi 90 Light Business Backpack - це сучасний та дуже симпатичний рюкзак, який має два відділення для оптимального розміщення різних девайсів. У ньому легко поміститися навіть 15.6-дюймовий ноут.

Виготовлений рюкзак з якісного поліестеру з додаванням водостійкого покриття, що убезпечить внутрішньо вміст від намокання в дощову погоду.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стильний рюкзак для сучасного користувача

RunMi 90 Light Business Backpack - має все найнеобхідніше для сучасного користувача. Лаконічний дизайн без зайвих деталей, зручна анатомічна конструкція, регульовані ремінці, якісна застібка-блискавка, місткі внутрішні секції, а також фірмове лого компанії, яке «красується» на лицьовій стороні виробу.

Рюкзак RunMi 90 Light Business Backpack рюкзак крупним планом

Досить місця для багатьох девайсів

Рюкзак має два великих відділення, які призначені для оптимального розміщення декількох девайсів. Є спеціальна кишеня для ноутбука, який фіксується за допомогою спеціальної стрічки, а також ще кілька кишеньок, які не дадуть доторкатися вашим гаджетам або аксесуарам один до одного, в процесі перенесення виробу.

Рюкзак RunMi 90 Light Business Backpack в різних ракурсах

Поліестер з водостійким покриттям

Рюкзак виготовлений з якісного та щільного поліестеру з водостійким покриттям, яке захищає тканину виробу від просочування вологи у внутрішні відділення.

Рюкзак RunMi 90 Light Business Backpack елементи дизайну

Анатомічна конструкція

Регульовані ремінці, а також анатомічна конструкція спинки рюкзака, забезпечують зручність повсякденного носіння виробу. Що стосується тривалих поїздок, то на цей випадок в RunMi 90 Light передбачена спеціальна лямка розташована на тильній частині виробу. Її можна використовувати для фіксації рюкзака на ручці валізи.

Рюкзак RunMi 90 Light Business Backpack лицьовий бік

В цілому, рюкзак дуже практичний і при цьому виглядає досить привабливо.

Рюкзак RunMi 90 Light Business Backpack на плечі користувача

Тип: Рюкзак
Бренд: Runmi
Матеріал рюкзака: Поліестер
Розміри: 31 x 15 x 41 см
Колір: Сірий