Рюкзак RunMi 90 Multitasker Black

Місткий рюкзак для сучасного користувача

Сьогодні представлена велика кількість рюкзаків з різними стилями. І не завжди виходить вибрати універсальний виріб, який би ідеально підходив як для повсякденного носіння, так і для подорожі.

Стильний, багатофункціональний та якісний рюкзак RunMi 90 Multitasker об'ємом 20 літрів, відповідає більшості вимог сучасних користувачів. Він забезпечить комфортне життя в місті та подбає про збереження ваших речей в безпеці.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Великий об`єм

Досить місця для ваших речей та аксесуарів

Виробник рюкзака RunMi 90 Multitasker подбав про красу дизайну, зручність конструкції, вологостійкість та про грамотне розташування внутрішніх відсіків і зовнішніх кишень. Адже це дуже актуально, особливо для тих, хто подорожує з великою кількістю різних речей та аксесуарів.

Рюкзак RunMi 90 Multitasker крупным планом

Ємності 20 літрів цілком достатньо для того, щоб розмістити все найнеобхідніше для роботи, навчання, ділової зустрічі або відпочинку.

Рюкзак RunMi 90 Multitasker вид сбоку

Кілька відсіків

Кожна річ на своєму місці

У рюкзаку Multitasker передбачено 2 основних відділення, які можна використовувати для розміщення ноутбука діагоналлю 15.6 дюймів, смартфона, повсякденних речей і аксесуарів, які стануть в нагоді вам в поїздці. Відсіки знаходяться по різні боки рюкзака, по центру їх розділяє перегородка. Крім того, в кожному з відсіків є кишені, в яких можна компактно розмістити дрібні речі.

Рюкзак RunMi 90 Multitasker на плече пользователя

Натуральний поліестер

Вологовідштовхувальна пропитка

В якості основного матеріалу, який використовувався при виробництві рюкзака Multitasker, є поліестер. Він має гарний рівень міцності, зносостійкості та не перешкоджає природній циркуляції повітря.

До того ж, поверхня тканини оброблена вологовідштовхувальною пропиткою, яка не дасть просочитися волозі всередину вироби. Тому навіть під дощем, ви зможете відчувати себе більш впевнено і не турбуватися про те, що ваші речі та девайси можуть промокнути.

Рюкзак RunMi 90 Multitasker водостойкая ткань и пропитка

Зручність у кожній деталі

Крім регульованих ремінців в рюкзаку передбачена верхня лямка, яку можна використовувати для перенесення виробу.

На тильній стороні рюкзака розташована ще одна лямка, яка призначена для надійної фіксації виробу на дорожній валізі. Дійсно вражає настільки продумана конструкція міського рюкзака Multitasker.

Рюкзак RunMi 90 Multitasker удобство конструкции

Додаткові кишеньки

Застібка YKK

Спереду стильного ранця є додаткові відділення, які передбачені для розміщення речей першої необхідності. Вони також закриваються на фірмову застібку - блискавку YKK, яка відрізняється відмінною якістю та надійністю конструкції.

Рюкзак RunMi 90 Multitasker внутренний отсек

Рюкзак Multitasker виглядає дуже естетично, відмінно поєднується з різними стилями одягу, а його розкішний дизайн - ще надовго залишиться актуальним.

Рюкзак RunMi 90 Multitasker внешний карман

Рюкзак RunMi 90 Multitasker среди гаджетов

Тип: Рюкзак
Бренд: Runmi
Ємність: 20 л
Матеріал підкладки: Поліестер
Розмір: 315 х 150 х 440 мм (розмір може відрізнятися на 1-2 см)
Вага: 868 г
Колір: Чорний