Рюкзак Xiaomi VLLICON Nian Nian Time Series Black/Red

Оригінальний дизайн

Палац Юцин був палацом, спеціально побудованим наслідним принцом під час правління Кансі — маньчжурського імператора з династії Цин. Саме це надихнуло дизайнера Інь Цзюлун на створення рюкзака VLLICON Nian Nian Time Series.

Інь Цзюлун

Інь Цзюлун, відомий художник і засновник Artlavie. Він неодноразово брав участь у виставках і обмінах по дизайну в країні та за кордоном. Він також є засновником і художнім керівником Artlavie.

Ідеальне поєднання якісних матеріалів

Рюкзак виготовлений з поєднання м'якої та зносостійкої волової шкіри, поліуретану та якісного полівінілхлориду (ПВХ). Він має чудовий дизайн. Прошитий тонкою нейлоновою ниткою, прикрашений двома контрастними кольоровими і двома чорними стрічками, а також розписаний ієрогліфами, рюкзак немов просочений давньосхідною атмосферою.

Добре організований внутрішній простір

Для зберігання різних девайсів, особистих речей і аксесуарів, в цьому майстерно виконаному рюкзаку передбачене велике відділення, в якому можна розмістити 13-дюймовий ноутбук, планшет та інші предмети.

Крім того, рюкзак VLLICON має оригінально розміщену зовнішню кишеню, що закривається на стильну застібку блискавку. Цю кишеню відмінно підійде для зберігання портмоне, смартфона, стерильних серветок і невеликої пляшечки з водою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Рюкзак
Бренд: VLLICON
Матеріал: Волова шкіра, поліуретан, полівінілхлорид (ПВХ), нейлон, тканина
Розмір: 33 x 16 x 40 см
Колір: Чорний/Червоний